Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ìgy nézne ki egy anya, aki...

Ìgy nézne ki egy anya, aki öngyilkos lesz a gyereke mellett? El tudja mondani egyáltalán egy 4 éves, ha megtörténik?

Figyelt kérdés

Nem tudom olvastátok-e, hogy egy színésznő eltűnt szerdán, miután egy csónakot bérelt a 4 éves fiával. Eltűntként kezelik, de valószínűnek tartják, hogy már nem él.

Azt gondolták, hogy megfulladt a vízben. Később az instagram oldalán észrevették, hogy egy nappal az eltűnése előtt megosztott egy képet magáról és a fiáról és egy olyan mondatot írt alá, amely egy Eminem számot idéz, amelyben egy gyerek anyja megfullad a gyerek előtt. (Korábbi posztokban is ír olyanokat, hogy minden napot élj meg, mert nem tudod mennyi van még hátra, stb.)

A gyereket a csónakban egyedül találták meg, aludt. Egy felnőtt mentő mellény volt mellette, meg rajta egy gyerekmellény. Azt mondta a kisfiú, hogy együtt úsztak, majd az anyja elmerült, ő meg elaludt. Egy másik csónak találta meg őt. A nő a telefonját az autóban hagyta. Ráadásul azt írták, hogy semmi más nem volt a csónakban a gyereken meg a mellényeken kívül. Pedig nyilvánosságra hozták a felvételt, amelyen látszik, hogy a parkolóból sétálnak a csónakokhoz. Ott meg egy nehéznek tűnő táskát is cipel a nő.


Szerintetek tényleg belement a vízbe és megfulladt? Olyan sok dolog utal arra, hogy szándékos volt. Egy 4 éves gyerekre lehet hallgatni? Ki tudja? Talan neki is adott valamit, hogy aludjon amíg meg nem találják, nem? Nekem furcsa hogy nem is gondolnak öngyilkosságra.


A helyzeten nem változtat semmit, tudom. Csak nem értem miért ennyire döntő egy 4 éves vallomása.


Itt a video (szerintem amugy az is nagyon furcsa, hogy parkol, meg ahogyan siet az anyuka a gyerek előtt):

[link]


2020. júl. 12. 07:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lett öngyilkos, annak ezer ennél egyszerűbb módja lett volna, kiugrott egyet úszni és rosszul lehetett, begörcsölt, belefulladt. Amit nem értek, hogy egy 4 éves gyerek mellől nem nagyon mennek be az anyák úszni egyet.
2020. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem öngyilkosság volt.
2020. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
74%
Öngyilkosság, bár elég furcsa módja. Eleve egy elhagyott, nagyon csendes rész ez a videóban, max. 1-2 ember volt rajtuk kívül. A nő valóban sietett is, nem az, hogy szépen sétálnak, mutatja a gyereknek a területet, a csónakokat, stb , egyértelmű célja volt, minél hamarabb el akarta érni.
2020. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is öngyilkos lett, és azért ez az utat választotta, mert így talán a fia szemében baleset maradhat, nem pedig magára hagyta. Egyértelműen depressziós a tekintete a friss képeken, de a csukott szemű képen is eléggé látszik a szomorúság a “mosolyán”.
2020. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk a rendorseg kizárta az öngyilkosságot...
2020. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
82%
És mivel indokolták hogy kizárják?
2020. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
74%

A gyerek vallomásával.

[link]

2020. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
37%
Egy 4 éves gyerek vallomásával? Tudod te milyen egy 4 éves gyerek? Ráadásul lehet hogy bevett valamit előtte (és ezért sietett), ugyanis az ember képtelen megfullasztani magát. Így a fia tényleg azt látta csak hogy úszni megy..
2020. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
Tudom milyen egy 4 éves gyerek. Együtt mentek úszni. A gyerek azt mondta, az anyja nem ment vissza a hajóra, amikor ő. Részleteket nem közöltek, de ebből lehet az is, hogy simán elmerült, baleset volt.
2020. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy lehet, de nem is zárja ki az öngyilkosságot, amire egyéb dolgok miatt gondolunk. Többet egyértelműek az arcán a depresszió és a fájdalom jelei.
2020. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!