Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan mondanád el egy 7 és...

Hogyan mondanád el egy 7 és egy 4 éves gyereknek, hogy az apjuk elhagyott minket (egy másik nőért)?

Figyelt kérdés
3 gyerek van, de a harmadik még pici, azért nem került bele a kérdésbe.
2020. júl. 31. 22:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%

Én ezt komolyan nem értem, szerintetek nincs olyan ember (nem apa!!!), aki otthagyja a gyerekeit és soha többé nem kiváncsi rájuk??

Kérdező, kívánom, nálatok ne így legyen és legalább a gyerekeknek maradjon meg egy jó kapcsolatuk az apjukkal.

Ezt a kommentelők miatt írom, mert úgy tűnik nem láttak még olyan sz@r embert, akinek csak addig számított -valamennyire- a gyerek, amíg az anyja jó volt, ha jött más a gyereket pedig otthagyta és rá sem nyitotta többé az ajtót (esetleg gyerektartást fizetve, de abból is kiharcolta, hogy a minimumot kelljen fizetni). Nálunk a rokonságban is van ilyen és több ismerősöm is így járt, nem tudom mi olyan hihetetlen.


A gyerekeknek pedig, egyelőre mondd azt, hogy apa elutazott, hátha ő is lehiggad, hiányozni kezdenek neki.

Ha nem így lesz, akkor pedig bármit mondhatsz, ha csak szépet és jót mondasz nekik, akkor is előbb utóbb rájönnek, hogy mi a helyzet és milyen apjuk van.

2020. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
40%

De, persze h van olyan apa aki nem kíváncsi a gyerekeire. De:

1. Ez nem ennyi idő után derül ki.

2. A gyereknek akkor sem az a jó, ha ez így van tálalva.


Leginkább azért, mert ha az apjának nem fontosak, nem keresi őket, akkor mindegy mit mond az anyjuk a gyerekeknek, nem fogja érdekelni, tehát rajta ezzel nem lehet bosszút állni. Csak a gyerekek fogják magukat okolni azért amiért az apjuknak nem kellenek, mert tudatosan vagy tudat alatt azt fogják gondolni h nem elég szerethetőek.

2020. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%

A gyerek nem hulye hanem kicsi

Ergo alap h elmondod az igazat neki. Ha kerdez oszinte valaszolsz vagy megmondod h a kerdesre nem tudod a valaszt.

Miert kellene csusztatni vagy elmismakolni a valosagot???

2020. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Hemi the killer ***** válasza:
17%

#12


Te így a távolból megmondod, hogy apuci volt a f*sz, ugye?

Mert az sohasem fordul elő, hogy a nő megcsalja a férfit, esetleg bántalmazza, megalázza, irányítja.

Nyilván minden férfi ok nélkül, pusztán g*ciségből lép ki egy kapcsolatból, soha nincs olyan, hogy a tökéletes és mindig áldozat nők kényszerítik ezt ki.

Ellenben ha egy nő válik, az egy hős, aki elég bátor, hogy megszabaduljon a bántalmazójától, mi? :D

B+, te komolyan elhiszed, amit írsz?

Másrészt olyan férfit kell választani, akinek van gerince.

Nekem van, érdekes módon senki sem akar engem.

Amíg azokat találják vonzónak a nők, akik átverik őket, addig valahogy nem tudok együttérezni velük.


Szegény, szegény nők mit el nem tűrnek...

Mondjuk senki sem kényszeríti erre őket, csak szeretik játszani az áldozatot.

2020. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Hemi the killer ***** válasza:
7%

#16


A férfikért van? :D

Ti vagytok azok, akik fiatalon széjelk*rathatjátok magatokat mindenféle alfával, majd szerezhettek egy papucs férjet, aki hajlandó nektek gyereket csinálni, miközben jó, ha havonta kap szexet, de inkább félévente.

Apucit nem a seggből szájba izgatja legtöbbször, hanem az, hogy valaki legalább eljátsza a kedvéért, hogy vonzónak találja, amit valószínűleg soha nem kapott meg.

A nőknek elég, hogy p*ncijuk van, és mindenki körülrajongja őket.

nekünk azért, hogy leygen vaalkink edzenünk kell, dolgoznunk, saját lakást és autót szerezni.

Sok férfi nemhogy meg nem csalja a párját,de soha nem is volt nője.

Csak ti velük nem foglalkoztok, észre sem veszitek őket.

Tényleg rohadtul a férfiakat támogatják, ezért kiemelkedően magas köztük az önygilkosok és hajléktalanok száma is.

Logikus... az élet szép, öljük hát meg magunkat!

Nem értem mit rinyáltok, örüljetek, hogy a randitól az esküvőig semmit nem kell csinálnotok.

Edzeni nem jártok, dolgozni nem dolgoztok, kezdeményezni nem nektek kell, és szex közben is csak fekszetek, mint egy darab fa.

tisztázzuk le, hogy az, ha egy nő mártírkodik nem azt jelenti, hogy a férfiért tesz valamit.

Ugynis soha nem azt teszitek, amire a férfi vágyik, és ami lehet,hogy sokkal egszerűbb lenne.

Ti folyamatosan azzal vagytok elfoglalva, hogy minél nagyobb áldozatok legyetek és ezt a világ és a férj orra alá dörgölhessétek.

2020. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%
Hemi, kategóriát tévesztettél, ez a stílus a Felnőtt párkapcsolatokban megszokott, bár általában ott sem kíváncsi senki az ilyen megkeseredett nőgyűlölő aktivistákra. Ne pazarold az energiáidat.
2020. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%

#14 vagyok, koszi a lepontozast, pedig en legalabb szemelyes tapasztalatot irtam, ami sok hozzaszolorol nem mondhato el.

Nalunk eltelt 7ev, apuka kereste es keresi a gyerekeket, tehat nem ugyanaz a szitu, de az elmult 7 ev alatt tortentek valtozasok mindket felnel, en parra talaltam, osszehazasodtunk, gyermeket varunk, apuka elvette az akkori szeretot felesegul, lett ket gyerekuk, elvaltak, most egyedulallo, keresi a parjat.

A gyerekek (kicsivel voltam terhes akkor) pontosan latjak hogy az apjuk mondjuk ugy "gyenge parkapcsolatokban" es eleg gyakran koltozik, nem talalja a helyet, ugyanakkor van elottuk csalados ferfiminta, a ferjem, de mindkettojukre apakent tekintenek es pontosan latjak a kulonbsegeket a ket ferfi kozott. Ha anno besarozom az apjukat, orrukra (nagy orrara) kotom hogy mert az a szemet apad eldobott minket es xyt valasztotta, lehet egy eletre megalapozok valamit a gyerekben, plane lanygyermekben ami tonkrevagja a jovobeni kapcsolatait. Nem kell piedesztalra emelni az ilyen apakat, nem kell helyeselni a szamunkra kedvezotlen donteseit, de ezek a dolgok nem a napokban dolnek el,vegleges donteseket, nagy szavakat nem szabad hasznalni szerintem. A gyerek idovel rajon vagy lehet is vele oszinten beszelni, de a felnottek dolga nem tartozik egy 4 evesre es egy 7evesre. Csak terheled vele a lelkuket. Hitegetni sem szabad, de donteni helyette sem hogy gyulolje meg az apjat.

2020. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Hemi the killer ***** válasza:
14%

#26


Elnézést, nem tudtam, hogy ide csak férfigyűlölő, kiégett vén p*csák írhatnak, akik a férjükön a gyerekiket felhasználva akarnak bosszút állni, mert az már nem kér egy mihaszna nő kiszolgálásából.

Mert tudjátok ilyen is van, csak sajnos mindig a nő nézőpontja érvényesül, hiszen a férfiak nem dicsekszenek azzal, hogy miket csinálnak ellenük a feleségeik.

Persze gyakori, hogy simán csak találnak jobb nőt és gerinctelenek.

De hogy melyikrőlvan szó, azt nem bár véresszájú, semmittevő vén picsa fogja eldönteni.

ha kihúznátoka fejeteket a seggetekből - ahogy azt meglepően sok más hozzászóló tette - akkor rájönnétek, hogy itt a gyerek az egyetlen áldozat.

A nő választott párt, és rendszerint a kapcsolat két emberen múlik, szóval most viselje el a tette következményeit.

A gyerek nem választhatott apukát, így őt ebbe ne vonja bele a szükségesnél jobban, és főleg ne használja fel!

2020. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

"Másrészt olyan férfit kell választani, akinek van gerince.


Nekem van, érdekes módon senki sem akar engem."



Mr. Tökéletes vajon miért nem akar téged senki?

2020. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Hemi the killer ***** válasza:
0%

Mert gerincem van, nem pedig saját lakásom.

És mert nem vagyok sem határozott (kivéve a sportokat és a balhékat), se sokat nem keresek, a karrier pedig nem érdekel.

Ja, és magas sem vagyok.

Én megértem, ha egy nő nem talál vonzónak.

Csak akkor ők meg értésk meg azt, hogy valamit valamiért.

Tökéletes psik csak a tökéletes nőknek járnak.

Szóval ha az én sportmúltamhoz, és közepes külsőmhöz, valamint intelligenciámhoz és gerincességemhez még határozottság, pénz, magasság és saját lakás kell, akkor ezekkel a tulajdonságokkal nekik is rendelkezniük kéne.

Komoly sportoló, gazdag, magas, aránylag jó külsejű, karrierista, gerinces nők gyalázzák itt vajon a férfiakat? :D

Nyilván mind ilyen tökéletesség, aki a sok selejt férfi közül nem talál hozzá méltót...

2020. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!