Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan mondanád el egy 7 és...

Hogyan mondanád el egy 7 és egy 4 éves gyereknek, hogy az apjuk elhagyott minket (egy másik nőért)?

Figyelt kérdés
3 gyerek van, de a harmadik még pici, azért nem került bele a kérdésbe.
2020. júl. 31. 22:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
94%

Másnak sincs lakás többnyire. Mi is együtt tettünk érte, pénz nélkül ismertük meg egymást több, mint 10 éve.


Nekünk is 3 pici van, csak mi válást nem tervezünk. :)

2020. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Hemi the killer ***** válasza:
0%

Jaaa, értem.

Szóval akkor egy tökéletesen ismeretlen és névtelen ember azt állítja magáról, hogy úgy jöttek össze, hogy nem volt lakásuk.

Nyilván ettől majd el fogom dobni több év tapasztalatát, és azt mondom "baszki, hát lehetséges".

Ja, nem.

De mégis lett lakás, tehát valaki jó sok pénzt keresett.

Egy normális lakás ugyanis még két ember számára sem olcsó, nemhogy még gyerek is legyen.

Leírtam, hogy sok más dologgal sem rendelkezem, például nem vagyok magas.

Amúgy ne nekem mondd ezeket, hanem azoknak a nőknek, akik a tutiba akarnak beleülni, és nem akarnak valakivel összejönni, aki csóró.

2020. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, Hemi, miért kell ezzel a fröcsögéssel szétoffolni a kérdést?

Tudom, hogy tök értelmetlen, nem is tudom minek írom le, de azért leírom, hogy mi is úgy jöttünk össze a férjemmel hogy egyikünknek se volt semmije, együtt vettünk házat.

Tehát, felfogta szerintem mindenki, hogy neked fáj, hogy (szerinted) a csóróságod miatt utasítanak vissza, most már mehetsz.

"De mégis lett lakás, tehát valaki jó sok pénzt keresett."

Igen, MIND A KETTEN. És a környezetemben ez majdnem minden házaspárnál így van. Összejöttek, tettek félre pénzt MIND A KETTEN, és aztán vettek ingatlant. (A legtöbben hitellel, még mielőtt nagyon hihetetlen lenne, nem olyan "körökben" mozgunk, ahol havi 2 millát keres egy háztartás.)

2020. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Hemi the killer ***** válasza:
0%

Tehát akkor mégsem volt csóró a pali.

Ok, ügyes vagy, hogy te is pénzt keresel, csakhogy nekem ennél van jobb dolgom is.

Nem mindenkinek az az élete, hogy sokat keressen.

Ez olyan, mintha én elvárnám egy nőtől, hogy tudjon felnevelni és levágni egy csirkét, mert én is tudok, és ez alap egy háziasszonynál.

De nem várom el, mert nem vagyok egy fasz, aki ilyenek alapján válogat.

ha mégis így tennék, nem sírna a pofám, hogy nem találok rendes csajt.


Szétoffolom?

Bocsánat, hogy reagálni erészeltem egy férfigyűlölő ideböfögésére.

Neked sem lett volna muszáj reagálni, mégis itt jártatod a szádat, szóvalsemmivel nem "offolsz" kevésbé, mint jómagam.

Amúgy nem jönnek új válaszok, mindenki leírta, amit akart.


1. Hazudj a gyereknek

2. Mondd el az igazat a gyereknek

3. Fokozatosan mondd el

4. Mondja el az apa

5. Hordjad el az apát minden szarnak


Ennyi, ezeket írták röviden és tömören, más opció nem is nagyon létezik, feleslegesen óbágatsz, hogy én kibaszok bárkivel is.

2020. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
91%

Fölösleges hazudni. A gyerekek így is-úgyis sérülni fognak. (Ez mondhatni normális, és nem a gyerekek hibája vagy ők a gyengék. Ha 18 évesek már és a szülők akkor válnak, az is sérülés.)

Nem kell elhordani az apjukat minden szarnak, de nem kell hazudni sem, hogy messze dolgozik. Nyilván nem kell részletekbe menően belemenni a témába, csak annyira amennyire őket is közvetlenül érinti.

"Apa sajnos elköltözött tőlünk és nem fog már velünk lakni. Látogatni fog titeket hétvégente."

2020. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#32: részben hitelből lett, de kettőnk bevételeiből kényelmesen tudjuk fizetni a részleteket.
2020. aug. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!