Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a játszótéren pisil/kakik...

Ha a játszótéren pisil/kakik be a gyerek, cseréltek ott helyben pelust, vagy rögtön hazamentek, vagy maradtok mintha semmi nem történik? Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Kellett már ilyen körülmények között cserélni? Mi volt az oka?

2020. aug. 1. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
1x cseréltem pelust játszótéren. 1-1,5 körül lehetett a fiam. Babakocsiban megoldottam, zacskóban kukába dobtam. Pont akkor értünk oda, és egyből kakilt, nem akartam hazamenni vele,hisz akkor értünk csak oda,de kakásan sem maradhatott. Szerintem senki sem vette észre mit csináltam, de ha igen,akkor sincs semmi gáz benne szerintem.
2020. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Minek hazamenni? Akiknek már nem pelenkás a kölyök, simán odaszratják a kerítés mellé, a környéken lakók nagy örömére.
2020. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Még nem volt rá példa. De ha még amúgy maradnánk, kicserélném ott. Ha amúgy is lassan indulnánk, akkor hazavinnénk. Benne semmiképp se hagynám a kakiban.
2020. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire játszóteres korba léptünk, sose kakilt máshol, csak otthon. Valahogy így alakult. (Szobatiszta egyébként későn lett, nem ahhoz volt köze).

Így ezzel a problémával sose találkoztam.

A kisebbel nyilván korábban kezdtünk járni, de bele sem esett meg.

Elméletben attól függne, hogy hol vagyunk. Ha távoli játszótéren, akkor megoldanám ott. Jó időben a babakocsit használva pelenkázónak. Rossz időben keresnék zárt helyet.

Ha csak a lakástól 5 percre mentünk, akkor hazamennénk.

2020. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Persze


De nekem

Kakamatyi a lányom.. 2 éves és a szobatisztaság határàn is 4-5

De van, hogy 6 kaka is van neki

2020. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer igen. Kakiban nem hagytam, de hazavinni sem akartam még.
2020. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha kaki van kicserelem, akarhol. Mi ebben olyan nagy kunszt?
2020. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én öt percet se hagytam benne soha még az anyatejesben sem. Nem tudom mi ebben a nagy szám? Van aki szarosan hagyná a gyerekét, azért, hogy nehogy a játszótéren kelljen cserélni?
2020. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Én sosem vittem pelenkázó táskát a játszóra, szóval nálunk vége lett a bulinak, ha bekakilt.
2020. aug. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig volt nálam pelenkazo felszereles és ha bekakilt, azonnal kicsereltem neki. Elmentunk a játszó legtávolabbi padjahoz, vagy a pingpong asztalra fektettem ha nem volt ott senki, így nem zavartunk senkit és két perc alatt megoldottuk. Mehetett tovább a játék.

Most vagyok bajban hogy már nem pelenkas. Ha kakilnia kell, muszáj hazarohanni, nem kakilhat a jatszon a bokorba... Az borzasztó gusztustalan lenne..

2020. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!