Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan legyek türelmes másfél...

Hogyan legyek türelmes másfél éves ikrekkel?

Figyelt kérdés
Ébredés után egy órával már kiakasztanak. Civakodás, sírás, hiszti egész nap. Etetés kritikán aluli. Dobálás, az egyik a fejére teszi a tányért, a másik az ölébe önti az ételt, fülébe dugja, stb. Játszás kb. nulla. Én játszok mindennel, hogy kedvet csináljak hozzá, de ők vagy összevesznek rajta, vagy rombolnak és szedik el tőlem. Ölben nem maradnak meg, talán egy mondókát kibírnak. Én énekelnék nekik, meg játszanék órákig, de nem hagyják. Játszóterezés van jó időben, de az durva. Ketten kétfelé, és azt lesem, melyik van veszélyben. Van apa és segítség, de 95%-ban én vagyok velük.

2020. aug. 5. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iker bátyáim vannak,anyum mindig mesélte hogy külön tette őket,mikor mivel választotta el egymástól őket.

Azt is mondta hogy sokszor percekig sírt egyik hogy a másik mellé kerüljön,vagy ha anya egyikükkel játszott nem engedte oda a másikat. Sokáig tartott a hiszti de egy idő után sarkon fordultak és elfoglalták magukat.

Nekem egy lányom van,de nálam is működik ez a fajta módszer,2 éves múlt. Próbáld ki..hátha.

2020. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kedves kérdező? Javult a helyzet?
2021. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szia, a helyzet nem javult, inkább romlott, de közben én is edződöm. A hiszti, civakodás most már eltörpül, kevésbé idegesít, az evés jobb, de kiderült, hogy a nem játszás, és hogy nem maradnak ölben, stb.

az figyelemzavar, amit nagyon komolyan fejleszteni kell, és még nem beszélnek, így azt is fejlesztjük.

2021. júl. 27. 00:16
 14/16 anonim ***** válasza:

Értem! Megkérdezhetem, hova vitted őket, és miért gondoltál arra, hogy fejlesztésre van szükségük?

"csak" a nem játszás miatt? Vagy volt más gyanús tényező is?

Kitartást! Biztos minden rendben lesz!

2021. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-esnek: Nagyon sok apró "nem normális" dolog volt, ami a kortársaiknak már megy, vagy hip-hopp megtanulják, az enyémek pedig ugyanott tartottak.
2021. aug. 2. 14:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Értem. Esetleg privatba írnál párat? Gyanakodom én is, de még gyűjtöm az infókat.
2021. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!