Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Került már kórházba a gyereked?

Került már kórházba a gyereked?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori gyerekkorban h kórházba kerül?

Tieddel történt már olyan betegség / baleset ami miatt be kellett vinni? Mi történt és hogyan? Mennyi napot volt bent?

Hány éves?



2020. aug. 13. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Most 11 hónapos. 8 és fél hónapos korában kerültünk be 3 napra, mert magas láza volt, elutasította az ételt, italt és szopizni se akart, már kezdett kiszáradni :( Kapott infúziót, gyógyszereket, 2 nap alatt helyrejött, a diagnózis vírusos torokgyulladás volt.
2020. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

velem történtek:

3 évesen fejreálltam a biciklivel-csuklótörés és agyrázkódás(erre nem emlékszem de állítólag olyan 2 nap)

7 évesen tornaórán fejberúgtak labdával-agyrázkódás (1 éjszaka)

8 évesen-mandulaműtét (2 nap)

11 évesen leestem a fáról, alkar és lábszártörés, aszthmás roham (nem egyszerre)elsőnél 6 nap, másodiknál 2 nap

13 évesen elütött egy autó, agyrázkódás, egy törött borda, léprepedés, vágások, zúzódások (2 hét)


hát igen, eléggé eleven kislány voltam :-D

2020. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Hála az égnek megúsztuk. Egyszer voltunk benn amikor eltört a csuklója. Nem kellett benn maradnunk. Sajnos akiktől hallom, hogy befeküdtek valami miatt mindig elkapnak valami plusz betegséget.
2020. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

12 éves: soha.

9 éves: 3 évesen lázgörccsel 3 napot.

7 éves: tavasszal leesett 2 méter magasról. 2 napig voltunk bent megfigyelésen.

2020. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Most 5 éves lányom. Tavaly kerültünk 1x be kiszáradással durva hányásos hasmenés vírus miatt 4 napot voltunk bent. 3 napig volt infuzión.

Utána pedig allergia vizsgálat miatt feküdtünk be,ami nem aikerült. 2 napig voltunk bent.

2020. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

2,5 éves most, 1,5 évesen 3 napot vendégeskedtünk a Bethesda gyermekkórház Égéssebészeti osztályán mert a fiam magára borította a forró teát. Szerencsére maradandó nyomok nélkül megúszta az esetet és csak megfigyelésre kellett bent maradnunk.

Én magam egyébként sosem voltam gyerekként kórházban de az egyik tesómmal kb minden évben történt olyan baleset ami miatt be kellett feküdnie.

2020. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kicsivel egyszer voltunk a sebészeti ügyeleten, de nem tartották bent a kórházban. A nagyot többször műtötték, fülével, orrmandulával, illetve feküdt kivizsgáláson is kórházban. Ezek 1-3 naposak voltak csak szerencsére.
2020. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer, amikor begyulladt a combja, nem tudott rendesen menni miatta, sántitott, ezért mentünk el kivizsgálásra. Egy hetet volt bent, nagyon megviselte, az orvosok nem engedték, hogy feleljen az agyából, nem mehetett a többiekkel játszani, ezért egyedül ücsörgött a betegszobában, amíg délután be nem tudtam hozzá menni. Rossz élmény volt.

Kilenc éves volt akkor.

2020. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
5 évesen összecsúsztak egy szakaszon a belei a lányomnak. Éjjel altatásban felfújták a beleit, hogy szétugrasszák, majd 12 órán keresztül volt benn. Utálta minden másodpercét és sokáig tartott, még megnyugodott.
2020. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9! 5 évesen? 😮 Pedig ez tudtommal olyan ritka mint a fehér holló ilyen idős korban már. Inkább az újszülötteknél, de főként a korábabáknál fordul elő inkabb ha jól tudom.
2020. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!