Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor a normál hangnem és az...

Mikor a normál hangnem és az elmagyarázták nem használ szoktál ordibálni a gyerekeiddel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 14:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valahogy én nem vagyok olyan típus, szerintem nem is tudnék. De van azért szigorú hangom és arcom, csak normál hangereje van annak is.
2020. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Milyen erdekes hogy a kornyezetemben mikor egy szulorol kiderul, hogy sosem ordit, nemsokara kiderul, hogy olyan lelki terror alatt vannak csendben udvariasan, neveleve a gyerekek hogy egy psziho horror filmet lehetne forgatni a csaladrol es a gyerekeket soha nem latom maguktol megolelni a szulot pl. De mindig szepen csend van es a szulo tokeletes. A gyerekek olyan belso feszultsegben es felelemben elnek hogy egesz eletuk es majd a sajat csaladjuk is ramegy.
2020. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
47%
Nem. Sose kiabálok a gyerekemmel. A nevelésben a legfontosabb, a következetesség mellett a türelem.
2020. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
46%

22-es: szóval szerinted az a normális, ha valaki ordibál a gyerekkel, ettöl nem lesz belsö feszültség benne, hanem csak akkor, ha valaki normális, emberi hangnemben beszél a gyerekével, türelmesen megmagyarázza neki, mit miért szabad vagy nem szabad!

Remélem, nincs gyereked!

2020. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem van , neked meg csak lesz vagy also meg nincs ket eves, addig kb ebben az alomvilagban elnek az "idealis" szulok, akiknek szovegertesi problemaik vannak ugyanis sehol nem irtam hogy normalis kiabalni hanem azt hogy nem normalis sosem kiabalni
2020. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak gyerekeim, nem is egy és már böven túljutottak a két éven meg a serdülökoron is, ennek ellenére nem kellett velük kiabálni!

Szerintem meg semmilyen esetben nem normális kiabálni, mindent el lehet mondani normál hangerövel is, és normál stílusban!

2020. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!