Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok erre valamit ìrni?

Tudnátok erre valamit ìrni?

Figyelt kérdés
Kisfiam majdnem 3 éves, minden gond nélkül járt bölcsibe 18hós korától, láthatólag tetszettek neki a játékok, a foglalkozások. A karantén után is szépen vettük az akadályokat, jókedvűen ment be, sokat játszott bent, jól érezte magát. Pár napja 180 fokos fordulatot vett, bent sirdogált, nem evett, nem játszott.Ma jött a mélypont: még a bölcsöde közelébe se volt hajlandó menni, ahogy meglátta, sìrni kezdett, szabinapot kellett kivennem. Mit gondoltok erről ?? Volt valakivel ilyen??

2020. aug. 28. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg nem erhette valamilyen atrocitás odabent? Beszélni kellene a nevelőnovel.
2020. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk ilyenkor nem szabit kellene kivenni, hanem megértetni vele, hogy neki ez a munkája, meg neked is van munkád. Ha hagyod a fejedre nőni, egy csörtető, mindenkin átgázoló szemét lesz felnőttként...
2020. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerinted mit csinálhatok egy sìró, bölcsihez nem jókedvvel közeledő ( ahogy még múlt hèten ment), hanem inkább távolodó gyerekkel? Vittem volna be, hogy kapaszkodik belém és sìr ? Majd megszakad a szìvem ìgy is... Most hétvége lesz, agyalok, hogy mit tegyek, de nem nevelem ridegtartásban.😕
2020. aug. 28. 13:19
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Igen, vitted volna be. De előtte beszélj a nevelővel, történt-e valami.
2020. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Derjaderja ***** válasza:
74%

Én se erőltettem volna. Nem az emberség teszi az embereket amorálissá.

Próbáljátok játékkal kitalálni, mi lehet a baj, és beszélj a nevekőkkel.

2020. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy az előző mondja. Beszélj a nevelokkel és a gyerekkel. A probléma forassat kell megtalálni. De gondolj magadra is. Egy főnök és kolléga sem szereti ha valaki azért nem egy be dolgozni, mert ő szült egy gyereket.
2020. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos történt valami, akár csak olyan, ami neki volt bántó vagy félelmetes. Mindenképp kérdezz rá a gondozónál. És szerintem is próbáljatok eljátszani egy bölcsis napot otthon, akár úgy, hogy te mész bölcsibe és ő az apukád, vagy járhatnak bölcsibe a duploemberkék vagy a plüssállatok. Ezt szokták élvezni a gyerekek és sok olyat elmesélnek, amit máskor nem.
2020. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Jezusom milyen emberek vannak itt. Remelem nincs gyereketek.
2020. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
9es,szegyeld magad h így nyilatkozol olyan emberekről, akiket nem is ismersz. Inkább téged minősít ez. Az nyilván eszedbe sem jut h van, aki tapasztalatból beszél és esetleg már nem 2 éves gyereke van, hanem 12 és jobban atlatja a dolgokat.
2020. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Én se kollégaként se főnökként nem díjaznám, hogy anyuka a hisztis gyerek miatt cseszik ki a többiekkel. Anyukaként mondom, hogy attól még, hogy gyerekünk van, a munkahelyen nem néznek el mindent.
2020. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!