Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsősorban Békés megyében...

Elsősorban Békés megyében élőkhöz fordulnék. Hány mostanában született babát vagy kisgyermeket ismertek akit Hannának neveztek el?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakori a Hanna név, viszont a párommal mindkettőnknek ez a kedvenc lány nevünk de azt nem szeretnénk ha minden vele egykorú gyermeknek ez lenne a neve. A másik lehetséges név a Sára de sajnos az is nagyon gyakori.

2020. szept. 4. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Inkább a Hanna, mintba Sára fujj...még leírni is fáj
2020. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Jaj ne mar Hanna. Az van kb az elso helyen a szazas listan.
2020. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok pont ezért kérdeztem azt, hogy a megyében mennyit ismertek. :)
2020. szept. 4. 14:59
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legegyszerűbb, ha a helyi újságban megnézed a mostanában születettek nevét.
2020. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszönöm szépen a tanácsot. :)
2020. szept. 4. 15:15
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, azt megkérdezhetem, hogy neked miért nem tetszik a Sára név? :)
2020. szept. 4. 15:49
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos, 2 förtelmes nőre asszociálok a névről, akiktől nem tudok elvonatkoztatni.


Meg inkább, idősebb nőre illik (már, ha illik) ez a név.


Egy fiatal, céltudatos nőnek, vagy egy babának, nem hangzik jól, szerintem.


Illetve, maga a név sem tetszik.


A Hanna (bármilyen tucatnév is), szerintem, gyönyörű név.


#1

2020. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen részletesen kifejtetted. Ezt több embertől is hallottam már így lehet jobban át gondolom.

A Hanna névről nekem is ez a véleményem. Végül is régen sem zavart senkit a sok Erzsébet vagy bármi hasonló többek által választott név.

2020. szept. 4. 16:16
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Jó, hát nem lesz egy különleges neve a Hannával, de számít ez? Nektek tetszik, és kész. Egyébként tényleg sokkal szebb, nőiesebb és lágyabb, mint a Sára. Nem csoda, hogy sokan adják.
2020. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még közel sem biztos hogy a Hanna marad de pont én is ugyanígy gondolom. Van több különleges név is ami tetszik (pl. Roberta, Karina) de mivel a vezetéknév is elég ritka így egy kicsit hagyományosabb névvel szeretnénk kicsit lágyítani.
2020. szept. 4. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!