Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális kisgyerme...

Szerintetek normális kisgyermeket egyhetes táborba iratni ugy, hogy az elvált szülei vannak ott vele? Ez egy családi nyaralás lenne? Ha Ti lennétek az új párja az egyik félnek, nem lennétek kiakadva?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A gyereknek mindig is a szülei maradnak a szülei.

Egy így együtt eltöltött hetet biztosan élvezne a gyerek, ha a szülők képesek lennének nem veszekedni abban az időben.

Úgy érzem, féltékenység, ami belőled jön ebben a szituban.

Elváltak. Szerencsére, ha bevállalnak egy ilyen hetet, még kultúráltan is képesek kezelni a válást.

Nagyon nem vagy biztos a helyzeteddel, ha ezen kiakadsz.

2020. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok elvált, szóval nem savanyú a szőlő, de ez nem normális. Elváltak. Pont. Tudomásul kell venni mindenkinek, a gyereknek, szülőknek is, hogy ennek a döntsének az a következménye, hogy apu meg anyu nem hurcolják közösen nyaralni.


Ráadásul milyen tábor az, ahova kell két szülő?

2020. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem se érint ez a helyzet, semmilyen oldalról, de szerintem se normális. Ráadásul a gyereket is összezavarja. Pszichológusok se javasolják. A gyerekek még sokáig reménykednek, hogy a szülők újra összejönnek. Egy ilyen családi nyaraláshoz hasonló valami, csak hiú ábrándba ringatja, és újra csalódik. Szeressék ugyanúgy a gyereket, mint válás előtt, de már külön.
2020. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Én annak idején megmondtam a páromnak mikor a volt barátnője akivel van egy közös gyerekük megkérdezte, hogy csinàlnak-e a hétvégén közös programot 3-asban a gyerekkel, hogy ha rám nem is akar gondolni akkor gondoljon legalább a gyerekére és ne zavarja össze hogy egyszer azt lássa együtt vannak a szülei máskor meg nem..

De egyébként az új kapcsolat szempontjából is helytelen, és ez nem féltékenység kérdése.

2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most tábor vagy nyaralás?
2020. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tábor. De nem ertem, miert kell hozzá 2 szülő! Elváltak 3 éve, és próbál nekünk folyamatosan keresztbe tenni az exfeleség. A párom pedig mindig neki kedvez. Nem értem, mert az ex egy másik pasi miatt lépett le, akihez hamarosan hozzá megy feleségül. És mégis feldobta a témát, hogy az én párom, ő ( ex) és a gyerek közösen menjenek a táborba. Vigyék el a gyereket. Holott hármasban szoktunk menni nyaralni (En, párom, gyerek). Folyamatosan fitogtatni akarja, hogy én egy senki vagyok, a gyerek miatt bármit elér a páromnál.
2020. máj. 28. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!