Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Barátnőm nagyon oltásellenes,...

Barátnőm nagyon oltásellenes, és emiatt több konfliktusunk is volt, normális ez?

Figyelt kérdés

Mióta gyerekeink vannak, kb minden havi státuszvizsgálaton nekemjön, hogy "mármegintmilyenszart adattatokbe?"

Teljesen kiakadt hogy kapott rota oltást, meg agyhártyagyulladás ellenit is. Szerinte ezekben HIGANY van és amúgy sem kell ennyi oltás, majdhogynem azt állítja hogy én vagyok a tudatlan, de ész érveket nem tud mondani, csak még azt hogy drága... Hozzáteszem az influenzát és a bárányhimlőt nem adattuk pl be, tehát nem mindent ész nélkül kap a babánk. Más is volt ilyen helyzetben hogy ebből konfliktus lett? inkább már nem is válaszolok a hülyeségeire.


2017. dec. 15. 09:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nem vitték el a gyerekeküket hasi-nyaki-csípő UH-ra sem, nekem kellett mondani hogy 6 hónaposan még nem fordult át a baba, akkor talán meg kellene mutatni egy dévényesnek stb...
2017. dec. 15. 09:17
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem, Nincsen ilyen barátnőm, én megválogatom őket, szerintem te is tedd ezt.
2017. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Vannak ilyen oltás ellenes szekták, kb olyanok mint a jehovák meg a szcientológia, meggyőzni nem fogod tudni őt ha ennyire benne van.

Én eddig tűrtem volna tőle, most már biztos határozottan leállítanám hogy az én dolgom, én gyerekem ne szóljon bele hogy neveled és te felelsz az egészésgéért nem ő.

Ha csak tűröd akkor még mondani fogja, hátha meggyőz téged.

2017. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kár mert már vagy 20 éve jó barátnők vagyunk, gyerekvállalás után jöttek elő a problémák...
2017. dec. 15. 09:28
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy te beadatod, szerinted nem káros az oltás, és nem akarsz erről többet beszélgetni, általában ezt felfogják.
2017. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Idiótakkal nem barátkozom.
2017. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Neked is vannak azért hülyeségeid. Nem Dévényeshez kell vinni a gyereket, hanem orvoshoz, neurológushoz, aki majd eldönti, hogy melyik terápiára van szüksége a gyereknek.
2017. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
7 muszáj kötekedni? A dévény ma már elfogadott dolog, nekünk kettő gyerekdoki is javasolta, ők az oltásokat is javasolták egyébként.
2017. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Én egyetlen egyszer elmondanám neki kulturáltan, hogy az ő véleménye az övé, a te véleménye a tiéd, és mivel a kettő nem egyezik, felesleges ilyesmiről beszélni. Ha a szép kérésre nem érti meg, engem nem érdekelne hogy 20 éves barátság vagy sem, minimálisra redukálnám vele a kapcsolattartást.
2017. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Anyám meg anyósom mondja mindig, mi is elkaptuk a rotát meg a bárányhimlőt, nem lett semmi bajunk. Egyik fülemen be, másikon meg ki. Mi mindent beadatunk. Van barátnőm aki elvből semmilyen ajánlottat, köztünk ebből nincs konfliktus bár nyilván nem értjük egymást.
2017. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!