Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak multhet pénteken...

Valaki260 kérdése:

Kislányomnak multhet pénteken bekapta a bicikli kerék a bal lábát. Nincs törés csak zuzódás a boka tájékán. Mennyi idő lesz a gyógyulási idő? Valaki hasonló helyzetbe volt már?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos látta? Többet tudna mondani. Egyébként nekem kificamodott boka 2 hét alatt gyógyult meg maradéktalanul 16 évesen.
2020. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen látta, holnap megyünk kontrollra. Csak kíváncsi lennék hogy járt e már így valaki
2020. szept. 24. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 4 éves voltam, mikor így jártam. Csontig leszedte a bőrt-húst a küllő a bokámról. Nyáron történt, vidéki rokonoknál nyaraltunk. Szeptemberben mikor oviba mentem, még mindig be volt kötözve, hatalmas seb volt rajta, amit szerencsésen lerúgott valaki az udvaron futkározás közben. Hogy mikorra gyógyult be végül a seb, arra már nem emlékszem, de a nyoma a mai napig megvan. 53 éves vagyok.
2020. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szegényke, jobbulást neki!

Hogy történt? Csak azért kérdezem, mert mindig félek, be ne akadjon a lába. Elméletileg nem tud, de ezek szerint mégis.

2020. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egy pár perc alatt történt az egesz.. Elindultam vele.. 2-ot hajtottam és ordítás... Fogalmam sincs hogy dugta be.. Ő sem tudta Meg mondani... :(
2020. szept. 24. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendes gyerekülés volt? Be volt kötve a lába?

Az én fiam rendszeresen kitornázza a lábát, hiába rögzítem le...

2020. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt már egy ideje gyerek ülés csak simán a csomagtartón ült... 2. Gyerek és soha nem történt még ilyen velem... Sőt nem az első gyerek akit így viszek :(
2020. szept. 24. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez kicsit megnyugtató nekem.

Az ilyen sérülések kB 2 hét alatt szépen helyre tudnak jönni

2020. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Levettek neki a gipszet, csak kötés van rajta. Hétfőn kontroll sebellenőrzes.
2020. szept. 25. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!