Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek miért adja be...

Szerintetek miért adja be valaki a 2 éves kislányát bölcsödébe, ha itthon van mind a kettő szülő?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Több idejük legyen másra.
2020. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Mert nekik így jó.


Szerinted miért avatkoznak bele idegenek más családok életébe, amikor semmi közük hozzá?

2020. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Pl mert a gyerek szeret más gyerekekkel lenni otthon meg unatkozik és lebontja a házat 🤷🏼‍♀️
2020. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert a gyereknek és a szülőknek is hasznos ez, ha egy család akarnak maradni, és mentálisan egészségesen szeretnének élni.
2020. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
És mit csinál addig mind a két szülő odahaza? Milliárdos örökösök? Valamiből a bölcsődét is fizetni kell. Az otthonról dolgozás meg, hiába fizikailag otthon vannak, ugyanúgy munka.
2020. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Vállalkozásuk van azt hiszem, de csak a férj dolgozik, rendezvények tart!


Csak fura nekem, nem bántani akartam őket! Azt hittem ilyen picurkákat csak akkor visznek, ha nem érbek rá, vagy nincs kire hagyni, dolgoznak....

2020. szept. 26. 10:42
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Mi is mindketten itthon vagyunk. Napi 10-12 órát dolgozunk.

Home office volt végig március óta, alig aludtam, hogy behozzam a napközbeni lemaradást. Miért hiszik azt az emberek, hogy csak akkor lehet keményen dolgozni, ha kimegyünk a bejárati ajtón???

2020. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk pl. hivatalosan a férjem dolgozik otthon, de az összes könyvelési meg hasonló munkákat én csinálom nem-hivatalosan. Ez kivülálló számára azt mutatja, hogy én csak otthon vagyok és nem csinálok semmit, pedig napi pár óra tennivaló van vele.
2020. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Na, ha a férj rendezvényeket tart, akkor máris nincs otthon.

Az én férjem is rendezvényekre jár, a hozzád hasonló kotnyelesek láthatják, hogy egész nap otthon van, értsd mondjuk délben. De már 4-kor nem tud elmenni a suliba a gyerekért, és nyaranta majdnem minden hétvégén ottalvós programokra jár.

Én meg itthon dolgozom, napi 6 óra odafigyelős melót, ha beteg valamelyik, meg karantén van, megoldom, persze, de nem szívesen, mert marhára nem könnyű egy seggel két lovat megülni. Na egy 2 éves meg még nehezebb terep ebből a szempontból.

2020. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

A két éves teljesen normális kor, nem picurka a bölcsihez.

És szomorú, hogy még mindig van, aki szerint a vállalkozó otthon döglik és csak dől hozzá a pénz.

2020. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!