Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez egy átlag magyar család?...

Ez egy átlag magyar család? Nálatok is igy van?

Figyelt kérdés
Néztem egy filmet, ami egy 3 gyerekes anya napját mutatta be. Abból állt a napja, hogy gyerekeket bölcsibe, oviba, iskolába szállította, aztán mindegyiket du. különórákra. Ez így oké, hogy a gyerekek este 7re érnek haza és zsúfoltabb a napirendjük, mint egy felnőttnek. Tánc, angol, cselló, stb.
2020. okt. 13. 18:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem ez a lényege, csak felvetődött bennem. Nekem is tetszett egyebként.
2020. okt. 15. 10:26
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk férjem dolgozik, én itthon vagyok. A kicsi ovis, ott van néptánc, természetismereti foglalkozás, kertészkedés, erdei iskola, hittan...minden napra jut valami. 3 féle el is marad az idén a corona miatt, azokra is járna, de nálunk megoldják ezeket házon belül

délelőtt. Különórákra nem jár sehova. Hazajön és 3-4 órát alszik. Mire felkel, férjem megjön és megyünk ki a levegőre. A nagy sulis, fél 2re ér haza, utána lecke, tanulás. Neki nagyon lassan megy a tanulás, sokáig elhúzódik. Szerdán a suliban van művészeti délután, pénteken hittan szakkör. Ezeket nagyon szereti, de nagyon szenved már az esti tanulástól. Szombaton jár táncra, másik városba, azzal semmi gond, belefér az az 1 óra, még ha van programunk, akkor is.

2020. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként szerintem már csak azért sem él így egy átlag magyar család, mert ez a különórára fuvarozás két teljes állásban dolgozó szülő mellett nagyszülői segítség nélkül gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Nálunk a negyedikes fiam már egyedül jár minden nap biciklivel edzésre, de ez kisváros, nincs forgalom, és ha sötét lesz, vinni kell majd. A lányoméknál az iskolai szakköröket szépen kiszervezték a 15 perc sétára lévő művházba (mert ugye a suli idén nem tarthat ilyeneket, úgyhogy valahogy megoldották okosba), én itthon dolgozom teljesen kötetlen munkaidőben, úgyhogy én kísérgetem a fél osztályt. Nem tudom, mi lenne, ha én sem érnék rá, nem járna senki sehova, vagy fogalmam sincs.
2020. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló akkor vagy nem lennének szakörök,vagy valamelyik tanár vinné át gyerekeket.
2020. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!