Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én mostmár a második maradok?

Én mostmár a második maradok?

Figyelt kérdés

13 hónapos kislányom egy ideje nagyon apás lett. Nagyon örülök neki, boldogsággal tölt el látni őket. Viszont tegnap az történt, hogy együtt értünk haza ugyanolyan hosszú távollét után és nagyon sírt apáért, hogy vegye fel. Ő nem tudta , èn szerettem volna , ő elrántotta magát és zokogva rohant az apja után, hogy ő vegye fel. Tudom, hogy hülyeség, bla bla, de mintha egy kést a szívembe döftek volna. Nagyon rosszul esett, hogy én nem vehettem fel, igazából nekem nem is örült.

Az sem állja meg a helyét, hogy csak én vagyok vele, mert két hónapja részmunkaidőben dolgozom, minden másnap 3 órát. A legtöbbet én, utána az apa és hetente többször néhány órát a nagymama van vele. Néha másodiknak, néha harmadiknak érzem magam, amivel meg is bírkózom, de ez, nagyon szíven ütött.



2020. okt. 14. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom is nagyon apamániás. Érthető. Egész nap csak velem van, én szabályok közé rakom, minden rigolyámat ismeri. Velem le kell ülni ennie, neki öltözködnie kell mert anya azt akarja...

Apa viszont ha hazaér, minden örömét, bohócságát kiéli rajta, apa kihasználja azt a kevés együtt töltött időt és az csak játékról és vidámságról szól. Persze hogy apa a jobb most. Ezen én nem aggódok, nem hazudok, nagyon szeretem őket így együtt. Én is rajongtam kicsi koromban az apámért bár fene tudja miért, ő letojta a fejem. A férjem sokkal jobb apa, mint az én apám, és nagyon értékelem, hogy a kislányomnak ilyen apja lehet.

2020. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szép tőled, h ilyen őszinte vagy, elég ritka.
2020. okt. 22. 10:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van csak a fiunkkal:( nalatok javult a helyzet? Remelem azrrt nem marad igy!
2020. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Igen, azt kell, hogy mondjam, hogy javult a helyzet! :)

2020. dec. 27. 05:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!