Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis szülinapra milyen árkateg...

Ovis szülinapra milyen árkategóriájú tortát visztek?

Figyelt kérdés
Auchanos (3000) vagy rendes cukrászdai (6-7000)?
2020. okt. 16. 16:17
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Durva, hogy ezen is megy a cirkusz.. :(
2020. okt. 16. 18:47
 22/40 anonim ***** válasza:
90%

Aki fikázza az auchanos tortát, az evett már onnan? Mert egy szülinapon mi megkóstoltuk és lepipálta a közeli cukrászdák tortáit. Nem mondom melyik cukrászdákét, mert ráismertek mindre olyan híresek. Azokból 20 k körül van a torta.

Nyugodtan viheted az auchanosat is, szerencsére a többi szülő nem látja, hogy ezen pampogjon.

2020. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%
Jó az Auchan torta, lehet kérni HACCP igazolást az Auchantól. Sőt, rendelhetsz is előre, plusz dolgokkal, felirattal, amit szeretnél rá.
2020. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
80%

Én pont ezért paráztam mikor ovis lett a lányom.Sok majd én megmutatom nagyobbat,szebbet drágábbat anyuka,aki azt se tudja hogy tök mindegy mi a borítás mennyit kérnek érte attól még ugyanaz a cukros xar,ugyanaz a liszt, tojás,szinezékanyag megy bele 🤦De sebaj mert mi 10ezret fizetünk érte.

Amúgy ha egy évben 10-20 fél szelet akármilyen torta lecsúszik a gyerek torkán kutya baja nem lesz tőle.

Vidd az olcsóbbat nyugodtan.

Mázli hogy nálunk ilyen nincs mert nem lehet semmit bevinni 😂

2020. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
64%
Semmilyet nem viszek, dajka vagyok, látom hogy mennyi torta megy a szemétbe mert a gyerekek nem eszik meg. A lányom dobozos sütit visz, szörpöt, rostos üdítőt.
2020. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem meg tortát szeretne vinni, úgyhogy azt viszünk.
2020. okt. 16. 20:10
 27/40 A kérdező kommentje:
25ös, akkor miért nem vágtok nekik kisebb szeleteket? Es a maradékot meg vissza adhatnátok a szülőknek..
2020. okt. 16. 20:11
 28/40 anonim ***** válasza:
51%

Engem meglehet kövezni de már idén nem vittem be tortát.

A gyerekek beletúrnak és ennyi. Megy a kukába a 10-12 ezres torta.

Múlt héten vittem be sió vitatigrist és kinder tejszeletet, nincs allergiás a csoportjában a fiamnak. Egy torta formában rendeztem

2020. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
44%

A gyerekem társai sem szeretik a krémes tortát, sem az oviban, sem a suliban.


Apró sütit szeretik, torta formájú dobozban viszi be a fiam, és abból kínálja végig.

Legutóbb vettem mindenkinek egy Dörmit, és egy 2 dl-s gyümölcslevet. Főleg, hogy csak külön csomagolt ennivalót lehet bevinni a covid miatt.

2020. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem annak a torta maradékát ne akard vissza, kérdező. Körül éneklik, prüszkölik, stb... blőá
2020. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!