Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Ti megvettétek már a...

Szülők! Ti megvettétek már a Meseország mindenkié című mesekönyvet?

Figyelt kérdés
vagy tervezitek?

2020. okt. 18. 08:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Nincs készleten
2020. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
63%
Akartam, de nem lehet kapni. Meg fogom venni, ha újra elérhető lesz. Nem a reklámja miatt, mindig is kerestem az ilyen EQ fejlesztő könyveket, van itthon mindenféle, ez is remekül illik majd hozzánk.
2020. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem tervezem. Nem vagyok homofób, de nem is akarom az ovis, kisiskolás gyerekeimet ilyen mesékkel nyomasztani. Se mélyszegény, bántalmazó apukás, örökbefogadós sztorikkal. Ahogy a szexuális felvilágosítást se úgy kell csinálni, hogy na, ülj le fiam, felolvasom neked a méhecskék életét, úgy ezeket a témákat sem kell erőltetni. Ha szóbakerül, érdekli a gyereket, és kérdez, akkor válaszolok 1-2 mondatban, életkorának megfelelően.

Beleolvastam a neten a fellelhető 2 és fél sztoriba, a Vaslaci nem is tetszett, hosszú, lassú, unalmas, valószínűleg nem én vagyok a célcsoportja ennek a könyvnek.

2020. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
76%
Nem, és nem is tervezem. Nem vagyok homofób, meg lesz tanítva a lányomnak, hogy van ilyen, hogy két bácsi vagy két néni szereti egymást, de nem mese formájában terveztem ezt direktbe szemléltetni. Akkor mondom el neki, ha lát egy ilyen esetet, és megkérdezi.
2020. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%
Tiszta jó üzlet ez a genetikai hulladék nő, mert amihez hozzányúl (bedarál, éget stb...) az egyből népszerű lesz, néha azon gondolkodom, érdekeltsége van a könyvkiadásban valahol. Természetesen mindent meg fogok venni, amit csak "tiltólistára" tesz ez a futóbolond, aztán pukkadjon az összes őskonzervatív meg. Azt hiszem már a harmadik utánnyomásnál tartanak, hiánycikk és a másik is. Azt meg majd eldöntöm, miután elolvastam, hogy szeretném-e a gyereknek is vagy sem, de senki ne akarjon cenzúrázni helyettem, mert egyrész kiröhögöm, másrészt meg ez eleve felhívás keringőre. Rengetegen megveszik azok is, akik nem tennék amúgy, ezzel reflektálva arra, mintegy néma ellenállásként, hogy nem tűrik az ilyen fajta beleavatkozást, "irányítást", nopláne "útmutatást" az életükbe, így voltaképp maga alatt vágja a fát ez a szerencsétlen...
2020. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudtam DD előtt a könyvről, de megveszem. Egyelőre magamnak, nincs gyerek.
2020. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%
Igen, megvettem.
2020. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem és nem is fogom. Ha szexuális felvilágosításra kerül sor, nem ebből a könyvből fogják a gyerekeim megtanulni. Lehet, hogy mesekönyvnek készült, de úgy gondolom, először el kell érnie egy gyereknek egy bizonyos kort, hogy meg tudják érteni, miről is van szó.
2020. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem tervezem. Zárt ajtók mögött tőlem mindenki azt szeret akit akar, de azért nem fogom ezzel tömni a gyerekeim fejét. Szerintem van egy határ az elfogadásban is és nálam ez a könyv már nem fér bele.
2020. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%

El se tudom képzelni, hogy a gyerekeknél Bogyó és Babóca után következik a 2 királyfi tanmese.😂

Mindent a maga idejében. Előbb maradjunk a meséknél, ahol gyerek problémák merülnek fel (barátság, irigység, összeveszés, közlekedés, idegenek stb.) Utána jöhet a többi.

2020. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!