Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt mondta ma a párom,hogy én...

Azt mondta ma a párom,hogy én mindig hátrányban leszek a gyerekkel szemben és másodrangú. Ti ezt hogyan kezelnézek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Első házasságából van egy gyereke. Ezeket a mondatokat rá értette. Én az új párja vagyok. Ráadásul a rokonaihoz mennek látogatóba, és azt mondta, én ne menjek, mert nekem nincs közöm oda,csak a gyerekének. Mintha belém rúgtak volna....
2020. okt. 29. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván az embernek mindig a gyereke a legfontosabb.

Ha ezt nem tudod a helyén kezelni akkor engedd el és keress olyat akinek nincs.

2020. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, ez sajnos ilyen, vagy inkább hálisten ilyen, ugye nézőpont kérdése, ez a normális. Mondjuk nem lehet egy finomkodó ember a párod az biztos . Most itt a hangnem a probléma vagy amit mondott?
2020. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
85%
Hat nem tudom. A hozzáállása normális. Az, hogy te ne menj, az nem. Az, hogy ilyeneket mond ilyen stílusban, az sem. Nekem nem kéne.
2020. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:
Azt mondta az apján is csak a gyerek gyújthat gyertyàt a sírján (a gyerek nagyapja),mert nekem mi közöm van oda.
2020. okt. 29. 23:50
 5/107 anonim ***** válasza:
92%
Hát hagyd el. Nem igazán vagy neki fontos. Ez nem a gyerekről szól.
2020. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
86%

Azért az sem mindegy hogy ezt mi előzte meg. Ha csak úgy minden előzmény nélkül ilyet mondott, az bunkóság. Még ha természetes módon így is érzi, mert ez a normális.

Viszont ha vitáztatok a gyerek miatt és már nem tudom hányadszorra hisztiztél és megpróbáltad ellene hangolni, akkor totál érthető hogy ilyen nyersen kimondta, én sem tudnék tolerálni egy olyan embert akin azt érezném hogy negatív gondolatai vannak a gyerekemmel szemben.

2020. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
86%
Hat ha még friss a kapcsolat miért vitt volna a temetőbe ahol apukája van és ahova a gyerekével akart menni, nyilván nem ismerted, minek mentél volna , érthető, talán még zavartad is volna őket.
2020. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
71%
Nezd, hogy a gyereke az elso, az természetes. Hogy te masodrendu vagy, as nem. Remélem, erzekelheto a Kleinberg... Amugy meg ne kiserd el a rokonokhoz, ne kiserd el a temetobe, mert semmi kozod hozza. Akkor miért is van veled? Es te miért turod el ezt? Legyen mar benned egy kis onbecsules es hagyd ott!
2020. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
20%
6-ossal egyetértek. A te viselkedésed váltotta ki ezt a hangnemet és hogy látni sem akar a rokonai között.
2020. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk nekem se jutna gyertyát gyújtani párom édesapjánál. Tőle se várnám el, hogy az én rokonaimnál gyújtson. Elkísérem, mert őt támogatom lelkiekben (és ő is engem), de egymásért vagyunk ott, nem az elhunyt rokonért.

Szerintem ez tök normális.

2020. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!