Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy utaztok 3 vagy több...

Hogy utaztok 3 vagy több gyerekkel?

Figyelt kérdés

Tervezzük a haramdik babát, de nem tudjuk, hogy fogunk tudni utazni.

Ngylányunk most 26 hós, a kislányunk 5 hós. A nagynak most veszünk majd 15-36 kgos ülést, a kicsi megy a 9-18 kgos ülésbe, a pici meg a hordozóba lenne.

De 3 ülés nem fér el hátul (az 5 személyes kocsiban, és ugye öv sincs rendes hátul.)

A hordozót lehet előre tenni, addig én ülnék hátul a két kicsi között, de ha a legkisebb is eléri a fél évet (9 kgot) és rendes ülés kéne neki, hogy utazzunk?

Nem oldható meg másképp, csak egy 7 személyes kocsival?

Tudom, a busz-vonat kedvezményes, busszal bizti járni fogunk, de azért egy "ujszülöttel" még nem szívesen buszozok 5,5 órát... (havonta járunk haza szüleimnhez), a vonattal meg át kell szállni-na most 3 gyerek, 2 bőrőnd és egyebek...

Tanács? Ötlet? Javaslat?

Ti hogy csináljátok?


2010. aug. 9. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

miért nem fér el 3 gyerekülés?

középre be kell szereltetni normális övet,és megoldva

(párezerért szakszerűen is beszerelik)

2010. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés autóban fér el kényelmesen 3 ülés.

Mi az A6-os kombit cseréltük le Grand Voyager-re, ebben elférünk :-)

Három gyerek, plusz babakocsi, plusz nagybevásárlás.... kell a hely.


3 gyerekes ( 5, 4 évesek, ill. 6 hós)

2010. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én se értem, mi a gond, nekünk Toyota Corolla Verso, 3 ülés hátul, középen is van öv, hátulról húzható le előre.

Simán megyünk a 3 gyerekkel (van tetőbox), a legnagyobb 4,5, de mindegyikülésben utazik már.

2010. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekünk egy Alfa 156-os van, középen "fél" üléssel, ha kell, alig tudok odaülni a két gyerekülés közé, nem tudom, ott hogy férne el még egy ülés... egy hordozó talán, de két nagy ülés közé egy hordozó végképp nem tudom...

De majd akkor kipróbáljuk, ha azt mondjátok elfér, hiszek nektek:.)

Amúgy most csak egy derékon áthajtható fix öv van, abba meg nem köthetek gyerekülést, de akkor ennek is utánajárunk.

Köszönöm

(várok további tapasztalatot is:)

2010. aug. 9. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

156-os-ba nem tudod betenni.

Az a legjobb,ha van hátul 3 egész ülésnyi hely, ( Corolla verso , Avensis verso, Vw sharan, Opel zafira, Picasso), ezeket néztük mi is. Aztán döntöttünk a Grand voyager mellett, mert az a legnagyobb, tök kényelmes)

Az audi a6 -osubk sem volt kicsi, mégsem fértünk el benne jól, mert.


Szóval, én értem, mi a gond :-)


3 gyerekes (azt hiszem a második válaszoló voltam)

2010. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Toyota Corolla Verso 7 személyes, elhiszem, hogy elfértek benne.... Abban mi is elférnénk...
2010. aug. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!