Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két gyerekkel hogy utaztok...

Két gyerekkel hogy utaztok kocsiban?

Figyelt kérdés
Az egyik 5 éves a picikét most várjuk és sokat utazunk, de 3-an nem fogunk elférni a kocsi hátsó ülésén(apa vezet). A picit előre nem tehetem, én sem akarok elöl ülni, mert nem hagyom hátul a picit. Szerintetek mi a megoldás?
2011. aug. 1. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a pici volt elöl a bébihordóban, ha kellett előre tudtam nyúlni. Én hátul a naggyal.
2011. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálunk hátul vannak a gyerekek, én pedig elől.
2011. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én elöretenném a picit és hátraülnék a naggyal, és elöre tudok nyulni ha kell valami.
2011. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22hónapos hátul velem, 2hónapos elől. Így látom is, és oda tudok hozzá érni, ha kell. Természetesen a légzsákot ki kell kapcsolni ilyenkor.
2011. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt írod, 3-an nem fértek el hátul, és senki nem akar előre ülni. Hát így bizony nem fog menni:( Amúgy miért nem fértek el hátul 3-an.

Nálunk volt időszak, amikor hátra 2 gyerekülés volt bekötve, plusz ott ült a 8 éves fiam is. Én meg elöl apa mellett.

Most 2 kicsim van. Nálunk ha együtt utazik a család, az már eleve 2 autó. De ha én viszek 4 gyereket (a legnagyobb már ritkán jön velünk), akkor a két nagyobb hátul ül, meg persze a 2 éves is gyerekülésben, a baba pedig elöl hordozóban.

Ha apával és a picikkel utazunk, a baba akkor is elöl van, én meg hátul a nagyobbal.

Szerintem mindent meg lehet oldani:)

2011. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért nem teheted elöre a kicsit????

Nálunk agyerekek hátul kezdettöl fogva.Èn elöl.

Mi is sokat vagyunk úton.....

2011. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az anyának minek hátul ülnie, sokszor nézem, hogy bepaszrozzák magukta a hátsó ülésre a geyrek mellé..

De a legidétlenebb amikor mondjuk anyu vzeet és apu ül hátul, látszik, hogy alig fér el szgeény

nekem 2 gyerekem van, de amíg 1 volt sem ültem soha hátul.


Mi baja lezs picinek ha hátul hagyod??


Ebból alakiuk ki aztán, hogy mnincs el a ygrek kocsiban.-((

2011. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Légzsák van elöl, amit nem lehet kikapcsolni, azért nem rakhatod oda a babát?

Ebben az esetben vagy összezsúfolódtok hátra, vagy előre ülsz, és egy speciális tükörrel rálátsz a menetiránynak háttal bekötött picire.

2011. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ny igen ha légzsák van akkor semmiképpen nem lehet gyerek elöl pláne nem visszafele fordítva sőt még ülésemelőben sem (az anyósom rendőr ő mondta h ezért is büntetni kellene)


szerintem jobb ha gyerekek hátul és te elöl ülsz


én is csináltam míg 2 gyerek volt most h 3 van már tényleg nem férnék el :-))))

2011. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A babák nagy része a kocsiban úgyis szinte azonnal elalszik, akkor meg tök felesleges hátul ülnöd vele. És ha te vezetnél, akkor sem lenne vele hátul felnőtt.

Én sem értettem soha, hogy miért kell az anyukának hátul ülnie. Az első ülésről is oda lehet nyúlni a gyerekhez, ha meg ne adjisten vmi gáz van, akkor úgyis megálltok.

Hidd el, elég neki, hogy ott van mellette a nagytesó, így nem lesz egyedül :)

2011. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!