Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha gyerekkel utaztok autóban,...

Ha gyerekkel utaztok autóban, hol ültök? Hátul mellette vagy elől?

Figyelt kérdés
Sajnos a kérdés csak elméleti, mert gyerek korom óta nem tudok hátul utazni, szédülök, hányok, minden bajom van, de kíváncsi vagyok, ti hogy csináljátok.
2011. máj. 18. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elől
2011. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hátul,mert úgy biztonságosabb.
2011. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hátul mellette,szeretem látni,hogy mit csinál.Pedig én is rosszul vagyok sajnos.
2011. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyelőre hátul ülök mellette (8 hónapos). Neki fontos, hogy lásson engem, különben ordít. De amúgy is így terveztem, hogy mellé ülök.
2011. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Bármi adódhat pl: bukik...stb akkor biztonságosabb ha vele vagy hátul.
2011. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elöl. Már csak azért is, mert gyakran megyünk kettesben vásárolni a lányommal, és olyankor is egyedül van hátul. Így amikor mindannyian megyünk, akkor is elöl ülök a férjem mellett. Ha mondjuk nagyon sír a bébim, akkor úgyis megállunk, nem menet közben hárítjuk el a gondot.
2011. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mindig mellette,hátul.
2011. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetesen hátul mellette!
2011. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amíg a hordozót használjuk, addig vele hátul, mert azt ugye háttal kell bekötni, így nem látnám ha történik vele valami. Ha kettesben megyünk akkor előre teszem a hordozót az anyósülésre (az én autómban ott nincs légzsák).

Viszont ha az autósülést használjuk már, akkor elöl fogok ülni. Azért is, mert ha ketten megyünk majd valahova, akkor is egyedül fog hátul ülni.

2011. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elöl. Sokat megyünk, mentünk kettesben kocsival, nem tudok mindig hátul ülni vele, így rá sem szoktattuk. Egyik gyereknél sem volt még ebből probléma.
2011. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!