Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová utaznátok vagy utaztok...

Hová utaznátok vagy utaztok nyáron egy akkor már 1,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elutazni idén nyáron is a férjemmel és persze vinnénk a kisfiunkat is aki most 13 hónapos. Eleinte azt gondoltam, hogy idén ne menjünk sehova, hisz még olyan pici, de sokan azt mondják, hogy csak szervezés kérdése. Ti hova mennétek? Mert ugye tengerpart, nagy meleg nem jöhet szóba, hisz akkor ülhetnék vele a szobában. Vagy nagy macera, idén még ne menjünk? Mit gondoltok?
2010. márc. 22. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ennyi idős a lányunk, és biztos megyünk minden felé. Külföldre nem, tavasszal és ősszel tervezünk magyaroroszági nyaralást. Akkkor lehet jókat kirándulni, nem kell a naptól, melegtől féltenni. Mi egyszer Orfűre megyünk, ott már voltunk, van egy nagyon jó panzió. a Másik utazás Veszprém környékére. ott is el lehet tölteni a környéken jó pár napot. ott is kénéztem már szállást. a tesóm éknál amikor volt ilyen kisbaba, akkor Ereg környékén voltunk, meg az Őrségbe, szerintem rengeteg jó hely van itthon kis babával.
2010. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom most 1 éves,én Balatonalmádit néztem ki, találtam is már egy jó kis hotelt, aztán majd kirándulgatunk, nincs messze onnan a veszprémi állatkert, majd áthajókázunk Siófokra, ilyesmi.
2010. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a Balcsira biztos lenézünk a többit még nem tudom de nem fog megakadályozni benne a gyerek. Visszük őt is, nagy már. Szintén 13 hónapos.
2010. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És külföld? Ha mennetek, akkor hova?
2010. márc. 22. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Olaszország, Horvátország.Ezek még viszonylag közel vannak,nyár vége felé azért már ott sincs akkora hőség. Legalábbis mi egyszer voltunk Horvátba, ugyanolyan idő volt,mint itthon, sőt este még fáztam is.
2010. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi decemberben wellnesseltünk kicsit, az akkor 9 hónapos babámmal. Cegléden voltunk az Aquarellben, és szupi volt, a kicsi is nagyon élvezte. Pedig addig soha nem aludt máshol, csak itthon, 1 napnál többet nem töltöttünk távol a lakástól. Még nem döntöttük el, hogy hova kéne nyaralni menni, valahogy sajnálom túl hosszú útra vinni. Szerintem mindenképp víz mellé, bababarát hotelbe, az nekünk bevált. Jó nyaralást! :)
2010. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16.33.-as vagyok.

Repülővel én nem mennék ahhoz még kicsinek tartom tehát csak olyan helyre ami nincs messze autóval. Meg egyébként se vinném pl. Egyiptomba meg olyan helyre ahová még a felnőttnek is ajánlott beoltatni magát a sok nyavalya ellen. Horvátország esetleg?

2010. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16.54-es vagyok. Horvátországon mi is gondolkodunk, de tavaly két ismerős pár is volt ott (más-más városban) 2 éves gyerekekkel, és mindkét gyerek olyan hasmenéses hányós vírust kapott, hogy haza kellett jönniük...
2010. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi valószínűleg Olaszországba megyünk, kempingezni,(Elba), maj d ismerőshöz Nápolyba. A kicsi másfél éves lesz akkor, a nagy 10.

(amikor ő másfél évws volt, Korzikán kempingeztünk)


De aztán lehet Görögországba.

2010. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!