Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nagy babája van milyen...

Akinek nagy babája van milyen gyerekülést használnak?

Figyelt kérdés

21hónapos kislányom 93cm és 15.5kg jelenleg ez a fajta gyerekülése van de lassan cserélnünk kellene.

[link]


Ezt a fajtát néztem esetleg. De nagyon el vagyok veszve hogy milyen lenne jó neki.

[link]



2020. okt. 31. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Römert használunk. Elég drága de nagyon biztonságos. 3. gyerek koptatja, egyet a haláltól is megvédett már.
2020. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cybex Juno gyerekülést használunk, 9 hónapos kora óta, most 2,5 éves nagyon magas a kortársaihoz képest, a pajzsot már nem használjuk hanem simán csak a biztonsági övet.
2020. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9-18 kg-s gyerekülést.
2020. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább kéne korfüggőnek lennie egy ülésnek, mint súly vagy magasság, bár ez utóbbi már egy jobb támpont.

Gyerekülést nem túl jó netről rendelni, a legjobb bemenni egy boltba ahol több fajtát kipróbálhattok, aztán maximum nem ott megvenni hanem ahol olcsóbb.

2020. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Kislányom 2éves és 5 hós.

Épp 1 hete cseréltük neki az ülést.

Ő 92 cm és 16,5 kg.

Eddig mamakiddies 0-18 ülése volt..ez

[link]


Most pedig egy 9-36 kilósat vettünk.

Amit te linkeltél az egy fix ülés. Mi viszont úgy gondoltuk hogy mindenképp olyan kell amit dönthetünk ha elalszik.

Így mi Caretero DiabloXL ülést vettünk.

Csak ajánlani tudom.

2020. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kizarolag britax romer!

Most akcios is a brendonban.

Mi nagyon szeretjuk!

[link]

2020. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!