Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiú sexuális érdeklő...

6 éves kisfiú sexuális érdeklődése... normális ebben a korban, mit lehet tenni ilyen helyzetben ?

Figyelt kérdés

Kezdő apuka vagyok, a kisfiam nem túl régóta lakik velem.

Pár napja néha azon találtam őt, hogy furcsa pozíciókban játszik a kedvenc macijával. Ma világos lett, hogy valójában egy sexuális pozíciót imitált vele. Azzonal abba hagyta mikor észre vette, hogy látom.

Nem tudom, hogy ilyen fiatal korban ez mennyire normális és kellene-e beszélni vele...

egyedül élek, szóval nálam nem volt ahogy felfedeze ezt ...

Hogyan lehet ezt kezelni vagy milyen formában lehet beszélni ilyen dologról egy ilyen fiatal gyermekkel ?


2020. nov. 6. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A rossz bánásmódba rengeteg dolog belefér..Szakembertől kérj segítséget!
2020. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek után én is azt mondom, hogy szakember és a kérdést is tegye fel inkább ő, hogy hol látta...stb. Persze értem, hogy nem az anyukájától, de az eddigi körülményei is indokolják a szakembert, de hidd el, hogy ez sem véletlenül jött elő. Szerencsés esetben csak az kis barátaitól látta.
2020. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Semmi gond nincs a gyerekkel. Szakmailag mondom, tapasztalt óvodapedagógus vagyok. Sok gyermek az óvodában is, alvásidőben "maszturbál". Nem szabad rászólni. Egyedül akkor van "probléma", akkor kell szakemberhez fordulni, ha azt mások előtt is csinálja. :)
2020. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sok cikk íródott már erről. Egyáltalán nem rendellenes viselkedés vagy dolog. Könnyen kárt is tehetsz vele ha rosszul kezeled a dolgot. Olvass kérlek utána, mielőtt cselekszel bármit!


Ez csak egy cikk, de rengeteg információt találsz az interneten a miértekkel kapcsolatban!


[link]

2020. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

"azon találtam őt", ez mit jelent? Egyedül játszott a macival?


Nem jó, ha egyedül hagyunk egy gyereket elfoglaltság nélkül unatkozni. El kell foglalni, feladatot, értelmes tevékenységet kitalálni neki. Társaságot találni mellé, hogy beszélgessen, barátkozzon.

2020. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!