Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondtátok már a gyermeketeknek...

Mondtátok már a gyermeketeknek, hogy utáljátok amikor nagyon dühösek voltatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
soha
2010. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.De másnak sem mondom,próbálok veszekedés közben is csak olyant mondani,amit később sem bánok meg.Nehéz.:)
2010. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

elég fura is lenne hogy egy olyasvalakinek mondjam hogy utálom akinek a létét én kértem én adtam életet neki

ráadásul meg se tudja védeni magát....

2010. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem mondtam neki soha, de amikor nagyon kiborít előfordult, hogy azt mondtam neki, hogy jobb is lesz, ha megy oviba szeptembertől, legalább nem fog engem bosszantani. Ugyanis van egy 3 és egy 1 éves gyerkőc itthon és nem mindig fenékig tejfel az életünk, így kicsúszott már a számon az előbb említett mondat és azóta is marcangol a bűntudat, hogy ilyet mondtam, mert már bele vagyok betegedve lelkileg, hogy ovis lesz és nem lesz itthon napközben :( Imádom őket, de néha elszakad az a bizonyos cérna!
2010. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,SŐT!2 gyerekem van(18 éves,és 2 éves),de akármikor nézeteltérés volt közöttünk(a kicsivel még nem igazán,de a naggyal már nem 1x),mindig elmondtam,NAGYON SZERETEM,és a haragom nem egyenesen arányos a szeretetemmel.Akármilyen mérges mérges vagyok,vagy hülyeséget csinál,én akkor is SZERETEM.
2010. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem utálom a gyerekemet. Ha dühös, mérges is vagyok, akkor is szeretem, csak mérges vagyok rá, de mindig megbeszéljük.


4 éves csajszi, 2 éves kissrác, 3 hetes kiscsaj anyukájuk

2010. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
BOCS AZ OFF-ért!UTOLSÓNAK:Ezek szerint megszületett a Pici,és minden oké.Olvastam sokszor,hogy 2 gyerkőc+a pocaklakó(tudom,nem így írtad,most így rövidebb volt)JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!2 gyerekes anyuka
2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mondanék neki ilyet, még ha világból ki iskerget néha!Ő az én én életem!
2010. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha.


Még arra is ügyelek, hogy amikor leszidom sose őt minősítsem (Rossz vagy, csúnya vagy, buta vagy), hanem a viselkedését (ez buta dolog, ne csináld, ez rossz dolog...)

2010. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!