Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondtátok már a gyermeketeknek...

Mondtátok már a gyermeketeknek, hogy utáljátok amikor nagyon dühösek voltatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de rohadt csúnyát mondtam a viselkedésére.ezt sem kellene. Az még eszembe sem jutott, hogy bárkinek mondjam, hogy utállak. Szerintem még oviskoromban sem. Azt hiszem azért, mert szívből senkit nem utáltam még. Max nem szeretek vkit, de nem utálom. Így indulatból sem mondok ilyet. De agresszív mozdulataim lennènek, ha nem fognàm erősen vissza magam.
2010. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

18:44-es!


Köszönjük :)

2010. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kelemenkelo ***** válasza:
100%
én igen.de nem is azért hogy őt utálom hanem a viselkedését meg az állando hisztit.na most megkővezhettek
2010. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem, de azt szoktam mondani, hogy már nagyon unlak, amikor így viselkedsz.
2010. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Utálom amikor ilyen értetlen vagy.Ilyesmik gyakran elhangzanak

De azt hogy őket utálom nem,mert nem igaz.Még dühből sem,pedig tudok dühös lenni!

2010. aug. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan még én sem mondtam a gyermekeimnek (6 és 8 évesek), hogy utálom őket, de tegnap már majdnem kicsúszott a számon annyira ideges voltam. Nem azért mert utálom, hanem a viselkedése miatt, mert borzasztóan tud hisztizni a fiam pedig már lassan 7 éves lesz. Vezetés közben pedig nem túl kellemes. Persze mikor lehiggadok, akkor mi is megbeszéljük a dolgokat.
2010. aug. 11. 08:44
 17/17 anonim ***** válasza:

nem és nem is tudom elképzelni, hogy ilyet mondjak neki.

én azt szoktam mondani, hogy megőrülök most már tőled! :)

20 hónapos, tomboló dackorszakkal. :)

amikor vége a hisztinek és engedi hogy felvegyem,akkor meg agyonpuszkózom, és mondom neki hogy te engedetlen kis dög! amin nagyon tud nevetni. :)

2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!