Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam nagyon beteg?

Kisfiam nagyon beteg?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap egész éjjel szinte hányt, ma lázas volt,fosizott és hányt.Ma rengeteget aludt és szinte semmi nem evett.Normális ez?Nagyon aggódom

2020. nov. 23. 17:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben hívhatod a mentőket, ott majd eldöntik küldenek e kocsit. Másik esetben pedig kimegy a mentő, a mentőorvos megvizsgálja, ha kell beviszik, de ha nem, akkor is legalább megnyugodhattok.
2020. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
56%

Tesóm is így halt meg majdnem, mert a gyermekorvos mondott valamit.


Egyen, igyon, maradjon szépen otthon (nem evett, nem ivott, beteg volt).


De édesanyámnak erősebbek voltak az anyai ösztönei és látta, hogy nagy baj van, szóval bevitte őt az ügyeletre.


Súlyos kiszáradással infúzióra kötötték és nem sokon múlt az élete.


Van még kérdésed?

2020. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap reggel a 10 éves gyerekem hasfajásra ébredt. Először nem is akartam vele foglalkozni, azt gondoltam a szokásos iskolaundor. De! A szokasosnál bágyadtabb vol. Gondoltam 1 napot maradjon. Felhívtam a sulit igazolhatom e. Közölték most nem fogadják el a szülői igazolást. Hívtam a gyerekorvost mondtam mi a helyzet, láza nincs stb. Behívta megvizsgálni, mert azt mondta, hogy gyerekeknél a Covid hasfajás, hasmenés, hányás, bőrkiütés. A héten nem engedi suliba, mert nem lehetünk benne biztosak, hogy csak gyomorrontás. Hozzáteszem délután már az orvosnál kutya baja nem volt. Mondta a doki, hogy ,ha kiütések jelennek meg hívjam.
2020. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!