Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Üzenhet-e CSAK ROSSZAT,...

Üzenhet-e CSAK ROSSZAT, dorgálást egy kisgyereknek a Mikulás?

Figyelt kérdés

Iskolában, elsősök között.

Személyes megjelenés nélkül, csupán üzenetet hagyva, melyet a tanító olvas fel.



2020. dec. 5. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Kifejtem kommentben...
72 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
En nem ertem a kérdést.
2020. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Mármint, hogy a gyereked rossz volt és a tanító nénik virgácsot adtak neki egy levéllel, amiben leírták az összes rosszaságot és semmi jó tulajdonságot nem emeltek ki?


Én tuti kiakadnék, még akkor is, ha tudnám, hogy nem egy angyal a gyerekem. Legalább 1-2 jó dolgot mindenkiről össze lehet szedni.

2020. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor másképpen: A Mikulás nem jött el az iskolába a covidra hivatkozva. Csomagokat és leveleket hagyott. Csomagot minden kisgyermek kapott, virgács nélkül. Mindenkiről külön - külön felolvasta a tanító, amit a Mikulás üzent. Három gyermeknek állítólag csak rosszakat, dorgálást, feddést üzent. Semmi biztatás, semmi dicséret. A kérdés arra vonatkozik, hogy egy gyermek szerintetek tényleg ilyen-e, hogy hiába igyekszik, lemarad, s emiatt problémás. Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 5. 11:49
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Huuuu ez nagyon durva pedagógiai hiba. Aki ezt tette teljesen alkalmatlan. Szegény gyerekek. Ha azt sulykolják beléjük, hogy rosszak, elhiszik és azok is lesznek. Fu ez nagyon szomorú 😱
2020. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, hogy ki írta a jellemzéseket. Ha a szülők voltak megbízva vele, hogy a saját gyermekeikről írjanak, akkor ez szülői hiba.
2020. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
5 igen. igazad van. De nem feltételeztem egy szülőről, hogy Mikulas alkalmából lealázza a gyereket az osztály előtt. Bár, amik történnek a világban... 😞 4-es voltam.
2020. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Elbeszélgetnék a tancival, mert ez nálam már nyílvános megalázás. Plusz az igazgatóval is elbeszélgetnék. Írnék otthon a tanciról egy listát mit csinál rosszul a tanítása során... És oda adnám, csak h érezze a törődést
2020. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
En azt hittem eloszor, hogy az osztaly kapott dorgalast. De ezek szerint nem. Ha egyessevel kaptak az azert mas. El tudom kepzelni, hogy van olyan problemas, kezelhetetlen, es igen kimondom rossz gyerek, aki csak ezt erdemel. Nem hiszek abban, hogy a gyereket szidni es verni kell, de abban sem, h mindig simogatni kell a buksijat. Gondolom a tanarnak tele lett a bakancs es mivel magasrol tettek ra a gyerekek, igy probalt meg valamifele alternativ megoldast keresni. Igen, siman el tudom kepzelni, h van 3 rossz gyerek egy osztalyba, akivel nem lehet birni es ezt erdemli. Igy legalabb kicsit eszhez ter, legalabbis az o erdekeben remelem.
2020. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
8 remelem neked nincs gyereked... ahogy az első válaszoló is írta, mindenkiben van jó. És a megalázás meg soha semmire nem volt jó. Ha ezt a tanár csinálta, adja vissza a diplomáját. Ha a szülő, akkor szegény gyerek...
2020. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
Tipikus valaszok. Pedagogiai hiba, menj az igazgatohoz, szidjuk a tanart. Az meg sem fordul senki fejeben, h a gyerekkel nem lehet birni? Kezelhetetlen?
2020. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!