Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonykor a Jézuska vagy a...

Karácsonykor a Jézuska vagy a Mikulás hozza a gyereknek az ajándékokat nálatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 17:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Jezuska
2020. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Az angyalok díszítik fel a fát az éjszaka leple alatt, s amíg a Mamáéknál vagyunk, a Jézuska hozza a fa alá az ajándékokat.


A kedvenc díszük a fán, meg egy üveg Mikulás, ami a családban öröklődik. nagyon régóta.

2020. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Jézuska+angyalok
2020. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

Öröm ezt a sok Jézuskát olvasni. :) Pár éve egy magánoviban dolgoztam, ott a 20 fős csoportból talán két gyerek hivatkozott karácsony után Jézuskára, az összes többihez Mikulás meg Télapó ment, én teljesen ledöbbentem. De úgy tűnik, ez csak annak a rétegnek volt az agymenése.

Nálunk is Jézuska természetesen. A Mikulás ma éjjel jön, az egész más. Sőt, éltünk pár évet külföldön is, és akkor is így volt nálunk, Mikulás dec. 6., Jézuska karácsony. Nem zavarta meg a gyerekeket, hogy a többieknél máshogy van, pedig kicsik voltak még.

2020. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%
Jézuska. A Mikulás december 6.-án jön.
2020. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a Jézuska és az angyalok.
2020. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%
És a kisbaba Jézuska hozza, aki éppen akkor születik? Roppant elmés ötlet.
2020. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

#17-es

Miért, te minden születésed napján, amit ünnepeltek, kisbaba vagy? Gondolom nem.

Na látod, hozzánk is ennyi erővel a felnőtt Jézuska jön, a saját születésnapján :D

2020. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%

Eddig a Jézuska hozta. De múlthéten a tanárnőjük rossz paszban volt és felvilágosította őket, hogy nem létezik se Jézuska, se Húsvéti nyuszi de még a Mikulás sem.

Nem értem mért szólt bele. Arra hivatkozott a szülőknek, hogy más a vallása. Oké persze megérti az ember de nagyot csalódtak a gyerekek. 7-8 éves korosztály. Így már tudja, hogy mi rakjuk a fa alá.

2020. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Utolso, te joeg! Es ezt hagyjatok szotlanul? Kirugatnam azonnal. Ehhez nem volt joga.
2020. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!