Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereket beleteszitek...

2 éves gyereket beleteszitek még babakocsiba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Én utoljára a 15 hónapos védőnői találkozóra mentem babakocsival, de valójában már akkor sem ült benne legalább 2 hónapja. Azóta egyáltalán nem használtuk. Sétál vagy néha még magamra csatolom, de ez is nagyon ritka már.
2020. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Bele, ha kisbevasarlasra megyunk. A boltig setal mellettem, ott beteszem a kocsijaba es hazafele nagyreszt tolom, kissebb szakaszon ujra lehet gyalogolni. Azert csinalom igy h haladjunk is.
2020. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.Ha épp nincs kedve menni simán bele teszem, hogy haladjunk.
2020. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

3 évest is beletenném, ha kell.


Egyébként kereken 3 évesen használtuk utoljára a nagyobbal. Ahova más kocsival jár, mi tömegközekedve átszállásokkal. Nem várható el több órányi utazás végig a saját lábán egy ekkora gyerektől, amikor a felnőtt is elfárad. Persze lehet kézben cipelni is, csak hogy elmondhassuk, hogy "nem használunk babakocsit".

2020. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak nagy ritkán rakom bele, mert utál üldögélni. Viszont van egy triciklije, amit nagyon szeret. Egyedül is tudja tekerni, és szülőkormánya is van. Mi azt használjuk inkább, ha vásárolni megyünk, vagy hosszabb sétára.
2020. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
2,5 éves, már csak akkor babakocsizik ha kisebb bevásárlásra megyünk a messzebb lévő boltba, egy szó nélkül elvan. Egyrészt akkor haladunk és nem 25 perc a 10 perces út mert minden kavicsot meg kell tanulmányozni útközben, másrészt így csak felakasztom a kocsira a bevásárlást és hazatolom őket a gyerekkel, fene se akarja cipelni a bevásárlást és mellette még vívni a gyerekkel is.
2020. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Elfordult még hosszabb utakon, ha beteg volt vagy pláne városnézés, vonatozáskor meg legalább neki volt helye. De persze gyerek függő, a nagyobbikom lustább volt, vele kínszenvedés volt 10 percet is sétálni, már jött az ölbe-ölbe, meg kismotort is mindig vinni kellett, a kicsi nagyon szeretett menni, vele már másfél évesen egy-két órát is gyalogoltunk. Szerintem mindenkinek más válik be. Ha már 3 hónapja csak porosodik, majd eladod :)
2020. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Fiam is kb 15hósan ült benne utoljára. Most 20hós.

Vagy sétál, vagy kismotor, vagy triciklin tolom. Attol függ, hova megyünk

2020. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
22 hónapos, de ha nagyobb távot teszünk meg, kell még. Viszont mire megszületik a kistesó (akkor lesz kb kétéves), már nem teszem bele, mert a pici kerül a babakocsiba. Testvérfellépőt vettünk neki, amire rá is tud ülni.
2020. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. dec. 9. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!