Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereket beleteszitek...

2 éves gyereket beleteszitek még babakocsiba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

2 éves kora körül már nagyon ritkán ült babakocsiban. Kis távokat szoktunk menni, városban élünk, kilóméteres távokat autóval vagy busszal teszünk meg.


Ha nagyon nagyon siettünk viszont beültettem. Max 2,5 éves koráig, azóta egyáltalán nem.

2020. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
2 évesen még beleültettem, 3 évesen már belemászott.🙈
2020. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk pont 2 éves volt a nagy, mikor a kicsi született. Így át kellett adnia a babakocsit. Persze ez nem egyik pillanatról a másikra történt. Már hónapokkal korábban elkezdtem kiszoktatni a kocsibol. Mire tesó megszületett addigra 2-3 km-t nyafogas nélkül és jó tempóban lesetalt. Kismotort nem engedtem neki mert babakocsit tolva nem tudtam volna utána szaladni ha mondjuk elszaguld és jön az autóút stb.. Úgyhogy kénytelen volt sétálni de nem volt vele gondja. Probaltuk a testverfellepot, utálta.
2020. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont két éves volt amikor utoljára használtuk. Külföldön nyaraltunk és az esti setakhoz esernyő babakocsiban toltam a kisfiam. Egyrészt a tömegben nem veszett el másrészt így nem fáradt el és nem volt nyafka.
2020. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!