Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költöttél idén a...

Mennyit költöttél idén a karácsonyi ajándékokra/játékokra a gyerek(ek)nek? 5-6 éves kisfiad mit kap idén?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senki pénztárcájában turkálni, csak kíváncsiság. :)

Nincs lepontozás (részemről).


Kellemes ünnepeket kívánok!


2020. dec. 21. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Kb. 40 ezer értékben vásároltam fejenként, de ebben benne van a nagyszülőktől és a Déditől kapott pénz is.

A kisfiam idén 7 éves, tavaly a férjem vett egy x-boxot közös családi ajándékként. Idén kap egy beszélő plüss papagájt, mert beleszeretett a boltban, egy Harry Potter mintás pokrócot, egy kedvenc mesefigurás pólót, valami interaktív dínótojást, vagy mi a bánatot, ezt a férjem vette, nem teljesen értem, majd ha kibontja, megszakértem. :D És társasokat közösen a tesóival.

2020. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

Mit vesztek ennyi pénzért?

Ne pontozzatok le nem rosszbol írom.

Nekünk is telene 50 ezres ajándékokra de pazarlásnak tartom több 10ezer Ft játékot nem fogok nekik venni.

Kérdésre válaszolva mindkét gyerek 6000 Ft értékben kap tőlünk 1 ajándékot.

1et is kértek. Nálunk nem opció hogy 5 játékot kapjanak

2020. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb.50.000.Ft értékben vásároltunk a 2,5 évesünknek úgy, hogy abban benne van az egyik nagypapa, és az egyik dédszülő ajándéka is.

Hogy mit lehet venni ennyiért? Pillanatok alatt el tud menni. Pl. nézd meg, hogy mennyibe kerül egy normálisabb Duplo, ami mondjuk nem 10 db-ból áll...

2020. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatok alatt el lehet költeni 30-40 ezret.

Egy normális társas min. 10ezer, egy valamire való legó, ami nem 10db-ból áll és ha mondjuk még tematikája is van (nálunk jégvarázs), az is 15-20 ezer.

Nálunk úgy van, hogy tőlünk kap egy nagyobb dolgot és két kisebbet, mert a fa alatt ajándék keresés meg a bontogatás is hatalmas élmény.

2020. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát én sem veszek drága ajándékokat. 3 éves fiú, olcsón megoldottuk, kapott használt játékokat és újat is de így sem költöttem 6 ezernél többet. Mondjuk én nagy akció vadász vagyok pl a gyurma készlete 6990 helyett 990 volt.
2020. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.

Nálunk is több ajándék volt, de elképedtem, amikor ismeretségi körben mondták, hogy mennyit költöttek (50-80ezer), ezért is írtam ki a kérdést.


Volt lego tűzoltó 6-7 ezer közt, pedig nem kis dobozos.

Monopoly junior, autós társas 8 ezerért.

Hotwheels autó csomag és pálya 12 ezerért.

Ezek mellett volt még egy gyurmaszett és egy 'mi micsoda könyv', talán 5 ezer volt a kettő.

2020. dec. 27. 21:21
 17/17 anonim válasza:
10-15ezer. Amire vágyik és hasznos is nem egy játszás után a sarokban porosodik.
2021. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!