Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős gyereknek hétfőtől...

Elsős gyereknek hétfőtől kötelező az arcmaszk, ki milyet ajánl? Amiben levegőt is kap? Evőeszközt, poharat is vinni kell, azt ki miben tárolja?

Figyelt kérdés

Vinni kell ebédhez kis terítőt a teremben fognak enni, szünetben is ott lehetnek, folyosóra kimenni csak mosdóba lehet, vagy udvarra. Nem lesz tesi óra, nem tudják a fertőtlenítést megoldani.

Előre félek mi lesz vele.


2021. jan. 2. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, csakis olyat, amiben levegőt kap. Tehát nejlonzsákból ne csinálj maszkot. Minden más, boltban kapható maszkban fog kapni levegőt.
2021. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Bármilyen maszk jó. Ffp2t ne adj rá. A sima sebédzi vagy a 2-3 rétegű pamut maszk tökéletes, csak ne legyen nagy rá és tanítsd meg megfelelően használni.

Nincs udvar, hogy ott tartsák a tesi órát?

2021. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragusjatok, hogy ezt mondom, de biztos nem engedném, hogy egész délelött maszkban legyen. Inkább maradjon otthon. Ez nagyon gáz már, ne fullaszuk már meg a gyereket..

És jöhetnek a "de nem fullad benne" "semmi baja nem lesz tőle" "kibírja" "inkább ez mint a korona" kommentek. Hát inkább ne menjen suliba! Nem egészséges. Felnőtt emberek ájuldoznak, rosszul vannak x idő után maszkban, a gyerek hogy fogja bírni egész héten?

2021. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
"Felnőtt emberek ájuldoznak, rosszul vannak x idő után maszkban" Hmm.. érdekes, én egyszer sem ájuldoztam maszkban. Se az orvosok, akik órákon át műtenek. Se a nővérek, akik órákon át maszkban vannak. Se mások. Ne terjeszd már a saját hülyeségedet, mert csak kinevetteted magadat.
2021. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

#3 Te biztos olyan szerencsés helyzetben vagy/voltál hogy otthon tudsz maradni egy 7 évessel. Mi földi halandók dolgozunk! Nem mindenki munkanélküli, v babázik otthon, és sok munkahelyen home office sincs! Megdöbbentő, mi?


A lényeg h a gyerek mérete legyen a masz, az orránál fémmel hogy magáta igazíthassa, ne zavarja őt.

Kellemetlen helyzet az biztos, de nem fog megfulladni benne. Ahogy a maszkot eddig is órákon át viselő eü dolgozók stb

2021. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknek szoktam rakni cseremaszkot, mosható 2 rétegű pamutjaik vannak. Néhány óra után már átnedvesedik, ahogy abba lélegeznek, olyankor le tudják cserélni.
2021. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Nem egy madzk kell. Legalább 3 tiszta/új naponta. 4 óranként cserélni kell.
2021. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fullad ájul el maszkban én munkahelyemen az ebéd szünet kivételével mindig maszkban kellet hogy legyek úgy takarítottam semmi bajom nem lett,lányomnak sem lett baja napi 5 óra maszk viseléstöl ,

Igaz mi most Németországban lakunk itt jár lányom suliba és itt már szeptember óta maszkba járnak a gyerekek suliba,és terembe is kellet viselniük viszont itt nincs csak 1ig tanítás .

2021. jan. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak sima pamut van, szeptember óta kötelező, hál istennek nálunk csak a közös terekben, órákon leveheti. Nem panaszkodik rá, hogy zavarná. Tök ügyesen beleszoktak, felveszik-leveszik. Így én csak egyet adok neki reggelente, de ha egész nap hordják, kelleni fog váltás.
2021. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

A lehető legvékonyabb, nem műszálas, egyrétegű maszkot. Laza legyen a fülén, hogy ne szorítsa.

De: szerintem ez gyerekkínzás, amit írsz, szünetben is csak wc-re mehet ki, ebédelni is ott, tesi nincs...

Gondolom ez mind a fertőtlenítő takarítás hiánya miatt. Elég gáz, hogy a tankerület ezt nem oldja meg. Kötelességük lenne biztosítani. Én beszélnék a tankerülettel. (Nem, nem a tanárral vagy igazgatóval, ők kb semmit nem tehetnek.)

2021. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!