Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a 2,5 évese iszik...

Akinek a 2,5 évese iszik tejitalt reggel este melyiket veszitek?

Figyelt kérdés
Idáig az 1 éves kortól való juniort vettem, fel se tűnt hogy van 2 éves kortól is. Ma vettem 3 dobozzal.
2021. jan. 7. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éves kortól (24 hónaptól) milupa junior vaníliás tejital, nem hiszem, hogy olyan hatalmas különbség lenne a 12 és 24 hós tejital között, de én mindig a neki valót vettem.
2021. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz az. Az én fiam beba junior 1-et ivott, a 2-t nem itta meg, volt, hogy ki is hányta. Úgyhogy amíg tejitalozott, az 1-est itta.
2021. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Off :

Lehet csak nekem újdonság, de ma láttam életemben először kecske tejalapu tápszert és tej italt 🤔😁

2021. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nagyon sokat kipróbáltunk. Hiába a drágákkal kezdtem, a gyerek az olcsóbb babydream tejitalt fogadta el. Ráadásul mind a 2gyerek.
2021. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milumil vaníliásat.
2021. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A dmset itta, az még ízre nekem is ízlik. Most vaníliás milumil, ez annyira nekem nem, de ő is hagyott belőle
2021. jan. 8. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:

3 és 5 évesek a gyerekeim, a dm Babylove tejitalt isszák, ami 1 éves kortól van.

Próbáltuk, hogy helyette már sima tejet igyanak, de ezt jobban szeretik.

Nem gondolom hogy hű de nagy tápértéke lenne vagy hogy elég vitamin van benne, de ezt legalább megisszak és nem üres gyomorral indulunk reggel oviba:)

2021. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milumil vaníliásat.
2021. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beba junior 1est issza meg csak. A 2est, milumit, rossmann sajátmárkást próbáltuk, nem kell neki.

Pedig jó lenne ha át tudnám szoktatni, horror ára van már a bebának :(

2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!