Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire utal, ha a gyerek egy...

Mire utal, ha a gyerek egy fellépéskor tátogja a szöveget, amíg mások beszélnek? Hány éves koráig elfogadható?

Figyelt kérdés
Például verset szavalnak, ő elmondja a részét, a többi versszakot meg tátogja, amíg mindják a többiek.
2021. jan. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Büszke rá, hogy ő is tudja, és van annyi önuralma, hogy ennek ellenére nem mondja hangosan. Hamarabb meg fogja unni, mint ameddig "elfogadható" lenne. Illetve legkésőbb kamaszkorára eleve nem fog megtanulni a kötelezőnél egy sorral se többet 😂
2021. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
arra hogy a próbák alatt annyiszro hallotta a többbieket, hogy az ő részüket is megtanulta. unokatesóm is ilyen volt
2021. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra utal, hogy okos a gyerek és nem pazarolja feleslegesen az energiáját.
2021. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy tudja a szöveget.. követi, hol tart az előadás, de annyira még nem idős, hogy ezt tátogás nélkül is menjen..
2021. jan. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt például Anthony kamasz, akkor ő is ezért csinálhatja (A videó 14. Másodpercében) [link]
2021. jan. 16. 06:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, bármelyik random anyák napi vagy karácsonyi műsornál mindenkinek tudtam a szövegét, pedig nem akartam megtanulni direkt, csak annyiszor elpróbáltuk, hogy rögzült. Marha jó volt, mert ha valaki hiányzott, akkor nekem kellett mondani helyette minden évben, mivel tudta az ofőnk is, hogy tudom. 😃 Mondjuk én nem tátogtam, mialatt a többiek mondták a sajátjukat, nem tudom mennyi idős a szóban forgó gyerek...de az biztos, hogy nincs semmi baja, nyugi.
2021. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!