Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 èv körüli, màr jàrò gyerek...

1 èv körüli, màr jàrò gyerek mellett mennyi időd van magadra?

Figyelt kérdés
Segìtsèg ritkàn van, de ùgy egy àtlag nap. Le tudsz ülni mellettr pàr percre pihenni?
2021. jan. 7. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Amíg nem dolgoztam, addig rengeteg szabadidőm volt, bár akkor sem nagyon tudtam gyerek nélkül bárhova elmenni. Mióta dolgozom, azóta semmire nincs idő.
2021. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Járó, szaladó, parkoló nagyon nagyon energikus kisfiú mellett vegzek egyetemet, főzök, takaritok,festek hajat, körmöt, sminkelek, olvasok stb.. este a párommal vagyok. Éjjelente óránként kelek fogzás miatt fél éve a kicsihez, cicivel alszik vissza.
2021. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsò ès ezeket mikor csinàlod?
2021. jan. 7. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Álomvilágban csinálja. Ez Krisztike, csak már nem jelezteti ki a nevét. Azt hiszem Kriszti volt a nagy szuperanya/szuperfeleség/szupernő neve.
2021. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Elég sok szabadidőm van mellette. 2-3 órám van mindig magamra.
2021. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Hú hát nekem elég sok, de az a szerencsém, hogy ikrek és nagyon jól lefoglalják egymást. Sokszor leülök közéjük játszani, de alapvetően nem igénylik. Ha pihizni akarok, akkor csak eldőlök a kanapén és nyomkodom a telefonom.

Fürdőbe viszont nem szeretem, ha utánam jönnek. Volt már, hogy citrom illatú lett a gyerek szája, mert figyelmetlenek voltunk és belekóstolt a tusfürdőbe.

2021. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem simán eljátszik órákat egyedül. Főzni, takarítani bármikor tudok.1000m2az udvarunk, azt is ketten rendezzük. Ha alszik akkor szoktam az "énidőm" megtartani. Ilyenkor az első a kávézás. Ez rgy rituálé nálam 😅. De ilyenkor mosok hajat, olvasok, vagy ha olyan van ilyenkor ügyeket intézek, teledonálok, havi 2nap dolgozok. Havi 1x körmöshöz is eljutok, ekkor vagy az apjával van, vagy a szomszéddal.

Este 8kor alszik, onnan a férjemmel csak mienk az este.

Semmi segítségem nincs, 2en vagyunk reggeltöl estig.

2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor a nagy volt pont 1 éves, a középső éppen pár napos. Amikor ő, akkor pedig itt volt a 2 éves is mellette. A legkisebb első szülinapján voltak 4 és 3 évesek a nagyok. Napi 2-3 órám mindháromszor volt magamra, ilyenkor kirakózok, olvasok, sorozatozok, megcsinálom a körmöm, hajat mosok, írok. A délutáni alvásidő az enyém, este miután elaludtak pedig a férjemmel a mi időnk.
2021. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!