Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az apuka párja lennétek,...

Ha az apuka párja lennétek, akkor ezt tűrnétek? Ha a gyerek édesanyja lennétek odavágnátok ezt az apának?

Figyelt kérdés

Az apuka elvitte a 2,5éves gyerkőcöt 7végére,ott alvásra,de nem tudta pesztrálni-ez alatt értem azt,h elaltatni,megfürdetni,etetni,biliztetni.És mind ezt az apuka párja csinálta.Még délután aludt a gyerek,az apa elment,és az ő párja őrizte az álmát

Nem akarom leírni h melyik szemszögből gondolom,mert mint az apuka párja,mint a gyermek édesanyja szemszögéből érdekelne a véleményetek!Apuka,apuka párja,és az édesanya jóba vannak.


2010. aug. 15. 06:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát mint az apuka párja tűrném és csinálnám. Az anyuka szemszögéből nézve az apuka ne vigye el a gyereket, ha nem vele foglalkozik, az a kis idő amit együtt tölthetnének, neki ennyire nem számít akkor nem is érdekli a gyerek, csak kötelességből viszi magához , vagy hogy anyukát bosszantsa.
2010. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal az apuka párja előtt,mert nem sok mindenki csinálná ezt.Apukáról csak annyit,hogy az ilyen nem apuka.
2010. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Én jelenlegi menyem egyáltalán nem törődik a fiam első házasságából született gyermekével, amikor a náluk van vagy elmegy otthonról vagy alszik, nem izgatja mi van vele. Ritka az olyan rendes nő/férfi aki foglalkozik párja gyermekével.
2010. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Én az anyuka szemszögéből(bár hasonlóan egyedül vagyok a lányommal)egyáltalán nem nézzém jó szemmel ha apuka elviszi a gyereket és nem foglalkozik vele,ezt valószinű meg is beszélném vele.Annak még kevésbé örülnék hogy egy olyan "idegen" nő foglalkozik a gyerekkel akinek semmi köze hozzá.

Viszont még ha nehéz is megszoknom a helyzetet, örülhetek neki hogy ez az "idegen" nő legalább törődik a lányommal.

Ill. még ha jóban is vagyunk akkor nem biztos hogy ezen, annál inkább az apuka nemtörődömségén akadnék ki.

2010. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Én nem látok semmi rosszat abban, ha az apuka új párja eteti, fürdeti, bilizteti a gyermeket. Ez még nem azt jelenti, hogy Ő nem foglalkozik a gyermekkel, csak azt, hogy a gyakorlati dolgokat más látja el a pici körül. Annak kifejezetten örülnék az anyuka helyében, hogy az ex új párja jól megvan a gyermekkel, és nem dörgölném az orra alá, hogy miért nem apa fürdette meg.

Személyes tapasztalatom szerencsére nincs ilyen téren, viszont a legjobb barátnőm a lánya 1 éves korában elvált. Az apa új párja nem látja szívesen a gyereket, mert az anyukára emlékezteti, és ezt meg is mondta az akkor 4 éves kislánynak. Barátnőm azóta nem engedte el az apjához a gyereket, igaz, hogy nem is nagyon kapálózott érte.

2010. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyuka szemszögéből nézve, én biztosan megmondanám az apukának hogy vagy változtat a dolgokon, vagy ne vigye a gyereket..ezeket a dolgokat az új párjával KÖZÖSEN is meg lehetne csinálni ha az apuka nem tudja pontosan mi merre hány méter..egyébként én nem viselném el ha a gyerekkel nem az apja lenne mármint hogy ha elviszi akkor ne kelljen már sehová mennie..legyen a gyerekével.


U.I..ugye te vagy az apuka új párja?

2010. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De az apuka nincs is otthon amikor alszik a gyereke,elmegy és a párja őrzi a gyerkőc álmát,még ő csavarog...
2010. aug. 17. 07:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek viszi el??

Marha jó apa mondhatom.Én anyuka szemszögéből megbeszélném vele, és ha nem változtatna a dolgon nem engedném hogy elvigye a gyereket, mivel azt nem egy akármilyen nőnek hanem neki és magamnak szültem!

2010. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a 22:50es én arra gondoltam hogy egy férfinak nincsenek anyai ösztönei ő nem biztos hogy megtudná biliztetni vagy fürdetni egyedül..ezért írtam hogy az új párja segíthet neki..de nem az hogy ráhárítok mindent a gyerek körül..igen is csináljon ő is valamit..és ne menjen csavarogni ha ott a gyereke..hisz ő csak egy "vasárnapi" apuka..
2010. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férfi a szememben még így látatlanban is a béka segge alá süllyedt.Az ő gyereke,igen is tessék vele foglalkozni,és élveznie kéne azt a kevéske időt,mikor vele lehet a gyereke.Az "apa" párja előtt meg le a kalappal,és ha ismerném,neki csak annyit üzennék,hogy legyen esze,és ennek a mű apának ne szüljön ő is gyereket.Az anya helyében meg szépen beszélnék az "apukával",hogy ez igy nem állapot.Csavarogjon akkor,amikor nincs ott szegény kisgyerek.De azért leirhatnád,hogy te melyik fél vagy.Már kaptál elég sok választ,ami nagyon egybehangzó,ugyhogy szerintem nem kéne titkolóznod tovább.

Minden jót:23 hónapos tündér anyucija

2010. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!