Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fegyelmezés hajhúzással? Mi...

Fegyelmezés hajhúzással? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnél láttam, óvodás korú gyerekekről van szó. Ha rosszat csinálnak, elkapja a hajukat, és meghúzza.

Tény, hogy a gyerekek igen rosszak, sok a probléma velük; de én nem hinném, hogy ezzel nagyobb érvényt lehet szerezni a nevelésben.


2021. jan. 21. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Böszmeség!
2021. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég agresszív.
2021. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Bántalmazás.
2021. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem működik, hiszen ha működne nem lennének rosszak a gyerekek. Minden testi fenyítés csupan a szülő tehetetlenségét és idiotizmusát mutatja
2021. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelme sincs.
2021. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A három lepontozótól kerdeznem: szerintetek működik a módszer? Ha működik, akkor hogyhogy rosszak a gyerekek? Aki veri a gyereket, vagy hozz a a hajat, azt ti ezek szerint normális szülőnek tartjátok? Az a szülő, aki veri a gyereket, szerintetek tudja mit csinál és jól neveli a gyereket?
2021. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bántalmazás. Hajhúzás? Mi ez,óvoda? Idióták ezek a szülők
2021. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Én csak akkor húztam meg a gyerek haját, mikor ő az enyémet tépte. Hiába fogtam össze, hiába szóltam rá ezerszer, tereltem, rángatta és vigyorgott.


Mikor visszahúztam, már határozottan nem vigyorgott, viszont megértette, hogy ha neki is fáj, bizony nekem is fáj.

2021. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!