Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telik egy napotok otthon...

Hogy telik egy napotok otthon 3 évessel?

Figyelt kérdés
Novemberi így csak idén szeptembertől veszik fel oviba, bölcsi nincs nálunk. Sajnos egyre többet unatkozik. Mivel falun lakunk nincs sok lehetőség. Azaz igazság én is unom már az otthonlétet de hol van még a szeptember :( Azt mondják sokan élvezzem ki ezt az időszakot de már így 3 év után nem sok élvezet van benne.

2021. jan. 25. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Falun van a legtöbb lehetőség a játékra, tanulásra egy kisgyerek számára, sajnálom, hogy ezt nem ismered fel így nem tudod neki sem megmutatni.
2021. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel.Egy idő után mindketten közösségbe vágytok...Minden gyerek más, ezért sem szerettem, hogy mindig mondták nekem is, hogy élvezzem ki ezt az időszakot.Kisfiam mesét néz, gyurmázik, rajzol, autózik, mesét olvasok neki, kint motorozik, játszóterezünk.De sose egyedül, mindig igényli, hogy játszak vele...Amíg nem volt ez a vírus, mentünk Nagyihoz, Dédihez, boltba, postára, de most sehova.És nagyon nehéz, gyerek is hiányolja, hogy menjünk....
2021. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg van a faluban könyvtár?Mi jártunk oda is mesekönyvekért, az is egy program.
2021. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van könyvtár csak épp a járvány miatt zárva van az is.
2021. jan. 25. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, csak mi a covid miatt nem mehetünk, 3 és fél éves, budapest, de kertvárosban lakunk, csak a játszóra megyünk és a kertbe, elképesztően unalmas ennyi idő után.
2021. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itthon ezt csináljuk: rajzolás, gyurma, mesenézés, kiskonyhában főz, babákat megeteti, lego, balettozni, tornázni szeret videokra. Kertben trambulin, hinta, homokozás.
2021. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 2,5 éves. Napi 2x megyünk valahova (közeli hegy, tó, játszóterek, parkba rollerezni, vagy csak sétálni. A többi benti játék, házimunka, sütés-főzés közösen. Néhány naponta összejárunk más kisgyerekesekkel délutánonként.
2021. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!