Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2-3 évessel otthon lévő falun...

2-3 évessel otthon lévő falun élő anyukák hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva tölti a kisfiam a 3at akkor megy oviba, már nagyon unatkozik itthon meg azaz igazság, hogy nekem is már hiányzik a felnőtt társaság, néha már teljesen magam alatt vagyok. Ráadásul keresnem is kell munkát mert a régi munkahelyemen fel kellett mondanom költözés miatt.

2019. okt. 7. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
2 éves a magy, 8 hónapos a kicsi. 9 körül kelünk, reggelizünk, aztán kiengedjük a tyúkokat a kertbe mászkálni. Kint is maradunk, a nagy játszik, a kicsi elvan a babakocsiban/a kezemben. 11 körül bemegyünk, picit játszunk bent is, ha nem főztem este, akkor összedobok valamit. Délben ebéd, fél 1 körül mennek a gyerekek aludni, én is pihenek kicsit. Mosógép szinte minden délelőtt megy, alvásidőben teregetek, v hajtogatok, felmosom a nappalit, hajat mosok, olvasok, hímzek, tanulok, ilyesmi. 3-4 közt kelnek, uzsi, aztán séta/udvar. 5-6 között jön a férjem, akkor újabb uzsi, mert ugye tízórai a későn kelés miatt nincs. A férjem játszik a gyerekekkel, én főzök, aztán 7-kor fürdés, fél 8-8 vacsi, utána olvasunk, beszélgetünk, fogmosás, stb. 9-re alszanak a gyerekek, mi még 2-3 órát ébren vagyunk, ez a legfontosabb. ❤️
2019. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 megkérdezhetem hogy melyik faluban laksz?
2019. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!