Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketek karján és lábán...

Kisgyereketek karján és lábán hány éves korában jelentek meg szőrszálak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentek meg??? A gyerek is szőrös. Sőt, szülés után igen szőrös egy kisbaba!


De ez a szőr világos és pici.

2021. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez típus kérdése, van, akin már születéstől látszik.
2021. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A barna haju ujszulott lanyomnak meg a fulimpaja es a valla is szoros, most kezd kikopni.


A labuk, karjuk olyan 3-4 eves korban.

2021. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, és a lábán, kezén az kikopik vagy az már megmarad? most hány éves?
2021. febr. 3. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam pihe szőrökkel született. Nem kopott ki neki. Most lesz 2 éves, szőrös keze-lába
2021. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ez a szőr világos és pici."


Vagy fekete és nagy. 😂

Lányom fekete szőrös háttal született, ahogy anno én is (egyébként szőke készemű ő is, én is). Ott kikopott.

Karján lábán is van születése óta, sötétszőke szőrszálak.

2021. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ugy ertem h 3-4eves korban akkor kezdett el noni a masik 2 lanyomnak. Nem kopik ki.
2021. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom barna hajjal született, szőrös volt a háta és a fülén is voltak kis sötét szőrök. A füléről kikopott pár hónapos korára. A hátáról is kopott de egy vonalban még mindig látszik, hogy szőrösebb, már úgy is marad, mert két éves lesz jövő hónapban. Ez van, az apja is, én is sötét hajúak vagyunk nagyon világos bőrrel (egyikük kék másik barna szemű) a lányunk is ez a típus, így jobban látszik hogy szőrös. Karján-lábán egyelőre kis világos szőröcskék vannak.
2021. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!