Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt köztetek olyan,aki...

Van itt köztetek olyan,aki valamilyen megfontolásból nem szeretne gyereket,pedig minden adott lenne hozzá?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok. Én 29 éves nő vagyok,igaz jelenleg kapcsolatom sincs... Sem anyagi probléma,sem más nem akadályozna,ha gyermekvállalásra adnám a fejem,én mégsem szeretnék. Borzasztó nyomot hagyott bennem egy gyermek... Volt egy kapcsolatom,és ott a páromnak volt gyermeke. Nem tudtam elfogadni sajnos. Tönkre is ment a viszonyunk. Magát a létezését sem tudtam elfogadni,hogy második vagyok,na és a kislány is elkényeztetett kisgyerek volt. Borzasztóan viselkedett... Emiatt nem szeretnék gyereket. Van köztetek olyan,aki szintén komolyan elhatározta ezt?
2021. febr. 3. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

Napi Nemakarokgyereket.

Az ilyen kérdések minek születnek? Olvasgass a keresőben aztán gyertek össze privátilag egy teadélutánra. Minek kell minden nap itt vergődni ezen?

2021. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Napi "megmondó ember".
2021. febr. 3. 20:46
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
A megmondóember a felesleges kérdés miatt születik.
2021. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Én miattad nem szeretnék kérdező! Csak nem mertem eddig felfedni magam. 🙀
2021. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Jelen.

29 nő vagyok

2021. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésed irreleváns, magad irtad, hogy jelenleg nincs kapcsolatod, szóval nem igaz, hogy minden adott lenne a gyerekvállaláshoz, igy persze hogy nem akarsz gyereket.

Majd ha lesz egy teljesen harmonikus kapcsolatod, ahol ugy érzed révbe értél, és megtaláltad azt a férfit akivel tényleg tervezni tudsz, akkor szerintem nagy valószinuséggel megváltozik a gyerekhez való hozzáállásod. Teljesen más a pasid gyerekét nevelgetni, mint a kozos gyermeketeket.

2021. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Javaslom az oldal üzemeltetőjének h csinálni kéne már egy külön kategóriát az ilyen kérdéseknek.
2021. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha lenne barátom sem szeretnék már gyereket. Olyan párt szeretnék idővel,aki hasonlóan érzi.
2021. febr. 3. 21:22
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
6-os vagyok, szerintem adj idot magadnak, attól hogy most igy érzed, még változhat a véleményed, ha új kapcsolatod lesz.
2021. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg a saját jövőmről se tudok gondoskodni, a gyerek +1 teher lenne.
2021. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!