Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 évesnél enyhe, nyálkás...

1,5 évesnél enyhe, nyálkás hasmenés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma 5x volt kaki, abból az első 3 teljesen normális volt, csak az utolsó kettő volt hasmenéses jellegű, nyálkás. Semmi más tünetet nem veszek észre rajta.

Orvost holnap tudom csak felhívni délután, mert akkor rendel. Mit tudok addig is tenni? Vagy egyáltalán lehet/kell bármit is?


2021. febr. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha van esetleg széntablettád,próbálj meg egy negyedet adni neki összetörve belekeverve valamiben..hátha..

Ha sűrűn megy a hasa és nagyon híg akkor esetleg ügyelet. Itasd sokat sokat,ki ne száradjon!

Jobbulást a kis picúrnak! :)

2021. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak 2x ment neki este, most már alszik. Nem híg volt a legutóbbi, hanem ilyen nyálkás, fényes, kocsonyás kinézetű
2021. febr. 9. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyálkás,kocsonya szerű hasmenésem volt, orvos javaslatára 2x1 cralex széntablettát használtam 3 napig

Szerencsére rendbe is jöttem 😋

2021. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel még ébredéskor volt egy adag, azóta semmi, teljesen jól van... Gondolom, kijött, aminek ki kellett jönnie.
2021. febr. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!