Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesed szokott még a földön...

3 évesed szokott még a földön toporzékolva hisztizni? Arra a típusú hisztire gondolok, amikor úgy belelovalja magát, hogy nem tud egyedül megnyugodni, de eltol magától, ha ölbe vennénk.

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szokott.
2021. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Még az 5 éves is, hiába nem ér célt.
2021. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nálatok mi szokta kiváltani ezt a hisztit?
2021. febr. 12. 10:46
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Szokott.

Bármi lehet kiváltó ok. Van h alappból nyűgös napja van. Ilyenkor a legapróbb dolgoktól is kiborul.

Pl nem abba a pohárba töltöttem a tejet, amire ő GONDOLT

2021. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Most 6,5 évesem kb 1, 1,5 éve nem hisztizik úgy. Bármi kiválthatta nála, ha aludni kellett, ha fürödni, enni, ha vmi hülyeséget akart csinálni és nem engedtem neki stb.

Mostmár csak sír, ha valami baja van, duzzog.

2021. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk kicsit fázis késésben van a középső gyermekünk. Ő még csak most kezdte a dackorszakot, most lett 3.
2021. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

6

Megnyugodtam,mert nálunk is csak most kezdődik 😂 akkor ez nem egyedi eset.

Nálunk is kb bármi kiválthatja, nem ehet több kekszet, nem az van amit ő akart, nem egyszerre van az amit akar.Faradt, éhes stb..stb

2021. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Általában türelmetlenség, fáradtság váltja ki a fiamból vagy ha túl gyorsan mondana, korrigálna valamit de nem megy neki és hamarabb megtörténik a cselekvés, mint hogy ő a saját elképzelése alapján tenné azt.


4 éves most. Szerintem még iskoláig tuti megmarad ez. Csak a hiszti alakul majd át kevésbé gyerekessé. Mert korábban toporzékolt, most már csak összerogyik a földre és zihál, jajgat, fogja a fejét.

2021. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is 3-3,5 évesen kulminálódott a dackorszak. Bár ez a hiszti, amit kérdezel ritkán fordult elô, de 3 évesen még simán benne van a pakliban.


Nálunk még a frontok azok, amik meg tudják borítani szegényt most is.

2021. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

7#

Ohh nálunk rátesz hogy 9 hetes a legkisebb húgi. Szülésig 3 hetet voltam kórházban.

És a dadus az oviban egész nap cipeli 🙄 holott kértem ne,mert itthon nem kapkodjuk a gyerekek fel minden piszlicsáré 💩-ért, így viszont nonstop megy a hiszti otthon.

2021. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!