Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lányomra hol vegyek...

5 éves lányomra hol vegyek leggingst Nyíregyházán, ha vastag az alsó lábszára?

Figyelt kérdés

Eddig jó volt a Lidl vagy az Aldi, de már a legutóbbi vétel csak 3 alkalmat bírt ki, és szoros lett.

Teljesen tanácstalan vagyok :(


XXL, Pepco, Kik kizárva, rá se megy.

Eredetileg hipotónia miatt ilyen a lába, plusz anyós is rövid, vastag lábú fajta.


A dereka meg vékony, szóval 11 2est se vehetek 116os helyett, mert leesik róla..


Rendelni nem merek, nem is fogok, mert látnom kell, milyen rugalmas az anyag.


Plusz probléma, hogy a kislányom egyáltalán nem szereti, ha egy ruhadarab szűk vagy szoros.


Sajnos minden leggings a vékony lábú kislányokra van szabva mostanság.


Merre vegyek normális szabásút, aminek a bokarész-átmérője nem 4cm?


Most 3 leggingstől kell megválnunk megint.. Szinte újak.. Nem adhatok rá melegítőalsót oviba, mert senkin nincs..


2021. febr. 13. 14:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*122est akartam írni
2021. febr. 13. 14:18
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Anyós lába 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Amúgy meg nyugodtan vehet fel melegítőt. Ne foglalkozz a többivel. Ha az kényelmes és szereti is a kislány.

Persze tudom csinosabb a leggings

2021. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A lányaim ovijában simán hordanak passzés lenge vászon nadrágot is a lányok. A H&M-ben vannak ilyenek.
2021. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én simán viszem melegítőben is, kényelmes, szereti is hordani, játszani pont jó. Szintén nyiregyiek vagyunk.
2021. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Keress varrónőt, hogy varrjon neki vagy ha nagy amit veszel akkor igazítsa rá.
2021. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Borbányai divatházban nézd meg.
2021. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A hipotóniának ehhez semmi köze. Hipotón kislányomon minden leggings lötyög. Mindenhol.

Az ovinkban simán mennek melegítőben és bővebb pamutnadrágban is a lányok (5-6 évesek).

2021. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek a hipotóniához?

A hipotón izomzat túl laza, gyenge, tónustalan, puha. Hogy jön ehhez a vastag vádli, picurboszi?

2021. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Azért mondta a doki, hogy a hipotónia miatt van, mert a hipotón gyerekek izmai "tésztás" tapintatúak. Úgymond nem izmos a lába, hanem husos, vastag.

Nekem erre azt mondták, hogy amiatt van.


Nem ez a lényeg amúgy. De muszáj valahol nadrágot találnom neki.

2021. febr. 13. 17:29
 10/29 A kérdező kommentje:

6! A Borbánya divatház az XXL testvérboltja. Az áru ugyanaz.


Amíg nem találok neki leggingst, marad a melegítőnaci sajnos..


Tavaly nyáron már tudott biciklizni pótkerékkel (azelőtt sajnos egyáltalán nem bírta tekerni a pedált). Remélem, ezen a nyáron kicsit izmosodik.

2021. febr. 13. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!