Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért utasítja most el a...

Miért utasítja most el a nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Adott egy mama és egy mama&papa

A mama vidéki, hetente vagy 2 hetente találkozunk 1szer. Mama&papa helyben vannak heti 2-3szor találkozunk rövidebb időre. Újszülött korátol rendszeresen találkozik a kislányom velük, mama&papánál havonta 1szer ott is aludt kezdetektől. Egy ideje "nem akarja" a mamapapát, ha odaérünk hisztizni kezd,nem akarja h hozzáérjenek,elutasító. Ez tart kb 5percig majd játszik velük mintha mi sem történt volna. De nem akarja h megöleljék, megpuszilják. Nem rég ott aludt kettőt egyhuzamban előtte egy héttel is 1et.,azóta rosszabb. 1 hónapja kezdte a bölcsit,ott is reggelente sír h otthahyom de egész nap jól érzi magát.Mamapapa sem tudja mire vélni ezt,hogy így elutasítja őket,szerintük nelntörtént semmi az ő részükröl. Nem tudják mitől lehet. Én sem. A vidéki mamánál sosem csinálja ezt,de ott mindig ott vagyok én is. Lehet h a mamapapa sok neki,hogy szeretgetni akarják ketten egyszerre,vagy tudja h ott ott szoktam hagyni időnként és most nem akarja vagy nem tudom. Pszichológushoz érdemes elvinni?



2021. febr. 13. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2021. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szepa?
2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A bölcsi miatt van, nem akar MamaPapàéknàl lenni, mert akkor is el kell vàlnia tőled, ahogy reggelente, és ez fàj neki. Nem erőltetném a màshol alvàst mostanàban.
2021. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2éves elmúlt már. Most olvastam egy Vekerdys cikket,erről eszembe jutott h pár héttel ezelőtt eléggé összevesztem velük,ennek fültanúja volt a kislányom is és vele volt kapcsolatos az oka. Kibékültünk, de lehet az vislete meg? Azóta voltunk többször nem hoztuk szóba a veszekedést,normálisan beszélünk egymással,de már ez előtt is elkezdte ezt a hisztit csinálni csak nem ilyen látványosan.
2021. febr. 13. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Túl nagy jelentőséget tulajdonítottak neki.

Nem kell erről beszélni,nem akarja,hogy puszit kapjon és? Akkor nem adnak neki pár perc múlva oda fog menni magától is,,nem mindenki szereti ha csak azért is olelkezni kell.

Az én nagyobbik kislányom mindig ellökte magától nagyszülőket,anyósom mintha mi se történt volna játszott stb,kis idő múlva az ölében ülve szeretgette a lányom,anyukám mindig kergette visitva menekült előle.

2021. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,azt észrevettem h mindig szeretgetni akarják,felkapják ha akarja ha nem.lehet csak ennyi.
2021. febr. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!