Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem éreztek elégtételt, ha a...

Nem éreztek elégtételt, ha a gyereketek lehagy egy olyat fejlődésben, aki korábban kb beszólt nektek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akivel 2 nap eltéréssel egyidősek a gyerekeink, neki a gyerek már 10 hónaposan elkezdett szavakat mondani, enyém még 1 éves kora után se mondott semmit egyáltalán, rendszeresen direkt idegesített kb ezzel, hogy jaj még mindig semmit? de fura.. meg ilyenekkel idegesített heti szinten.

Erre most 2 évesek, az övő azóta megvan ragadva annál a 10 szónál kb amit babakorától mond, az enyém meg folyékonyan beszél , de szó szerint, igaz én nem dörgölöm az orra alá, de mikor találkozunk és az enyém kerek egész mondatokban beszél ezzel az anyukával olyankor azért röhögök jókat magamban..


2021. febr. 18. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Egyrészt az égvilágon semmit nem jelent, másrészt normális, érett felnőtt nem viselkedik ilyen gyerekesen.
2021. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem, utálom mikor valaki versenyezteti a gyerekeket, aztán meg koppanhat ő is, legalább elgondolkodik, talán.. Bár az ilyenek sose..
2021. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is vicces a szitu, de én az ilyen emberektől igyekszem távol tartani magam.
2021. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ez nagyon gyerekes és még neked is visszanyalhat a fagyi, simán fordulhat ismét 3 éves korukra. ;)
2021. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nekem miért nyalna vissza? Engem sosem érdekelt az övé mit csinál, és nem is idegesítettem vele senkit. Most se mondom neki, hogy jaj lehet baja van hogy a tiéd azóta se mond semmi újat.. Én megtartom magamnak.
2021. febr. 18. 17:26
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
De "röhögsz magadban". Nem más semmiben.
2021. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor én is elégtételt érzek, de én se dörgölöm a mási orra alá, pláne hogy a gyerekek nagyon eltérő tempóban fejlődnek, nagyon gáz versenyeztetni őket. De amíg csak magadban vigyorogsz, mert fordult a helyzet, addig szerintem teljesen rendben van :)
2021. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Az én babám születése pillanatától nagyon sírós, hasfájós volt. Férjem egyik kollégájának ugyanannyi idős babája állítólag maga volt a megtestesült buddha, nyugodt, kiegyensúlyozott. Kaptuk is a megvetést, lenézést amiért a miénk sírós volt.

Aztán mit ad isten fordult a kocka. A miénk kinőtte a hasfájást, a fogzás ahhoz képest semmi nem volt. Nagyon mosolygós, vidám gyerek lett belőle. A kedves kollégáék pedig kb vért izzadtak fogzáskor a meséltek alapján. A gyereket sajnáltam, de a szüleit nem. Több beszólást azóta sem kaptunk.

2021. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk nekem senki se szólt be, de pl az én fiam hónapokkal előbb állt, mint a barátnőm kislánya aki azóta szalad a fiam meg még nem indult el 🤷🏼‍♀️ Szerintem ezek ilyen nagyon egyedi dolgok. Ahogy nem éreztem semmi különöset, hogy az enyém már állt úgy most se.
2021. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Mert nem vagyok ilyen gyerekes. Mert sosem hasonlítgatom egyik gyerekem sem máséhoz.. Mert a "bezzegelőket" helyben küldőm a sunyiba.
2021. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!