Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem éreztek elégtételt, ha a...

Nem éreztek elégtételt, ha a gyereketek lehagy egy olyat fejlődésben, aki korábban kb beszólt nektek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akivel 2 nap eltéréssel egyidősek a gyerekeink, neki a gyerek már 10 hónaposan elkezdett szavakat mondani, enyém még 1 éves kora után se mondott semmit egyáltalán, rendszeresen direkt idegesített kb ezzel, hogy jaj még mindig semmit? de fura.. meg ilyenekkel idegesített heti szinten.

Erre most 2 évesek, az övő azóta megvan ragadva annál a 10 szónál kb amit babakorától mond, az enyém meg folyékonyan beszél , de szó szerint, igaz én nem dörgölöm az orra alá, de mikor találkozunk és az enyém kerek egész mondatokban beszél ezzel az anyukával olyankor azért röhögök jókat magamban..


2021. febr. 18. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős a szitu. Szintén 2 nap különbség. Mikor az ő babája elkezdett hasra fordulni baromi nagy volt a mellénye. Aztán mikor elkezdett kúszni is. Bezzeg mikor az én babám felállt (nagyon hamar) akkor elkezdte mondogatni, hogy jajj nem ks baj, hogy az övé nem mert ez nem jó. Minél tovább a földön a helyük meg ilyenek. Közben láttam hogy eszi a penész 😂😂😂 Igazából nem éreztem elégtételt. Engem nem nagyon érdekelt az ő gyereke. Csak vicces volt a szitu. Ezután hamar megszakítottam vele a kapcsolatot. Az én gyerekem nem kuki, hogy máséhoz méricskéljem és ő mindenben ezt csinálta.
2021. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nem volt, viszont az kisöcsém hihetetlenül okos óvónője meg volt győződve arról, hogy a tesóm fogyatékos és kisegítő iskolába kell majd járnia, mert nem tudott megfelelően mászni.. Idén végez a műszaki egyetemen, ezt azért úgy elküldeném a kedves nőnek :D
2021. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
11, vicces vagy, mert tényleg nem jó a korai állás és tényleg az a jó, ha minél több időt töltenek a földön. Ha minden más előtt állt fel a gyereked, akkor valószínűleg sérült a szabad mozgas, pl: túl sokat volt nappal is rácsosban ;)
2021. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

13

A kiságyat mindig is csak alvásra használta. Járókája soha nem volt se hinta vagy pihenőszék amibe beleültettem volna. Teljesen szabadon mozoghatott mindig. Semmi problémája nincs. Kb 1 héttel felállás után már tökéletesen mászott, előtte kúszott. Egyszerűen gyors a mozgágejlődése. Járni is hamar kezdett.

De gondoltam hogy itt is lesz egy okos. Hiszen mindenki tudja, hogy az én gyerekemnek milyen bajai vannak.😂😂😂😂

E

Megsúgom amúgy ez genetika. Én 9 hósan kezdtem el járni.

2021. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egyik gyerekekm sem fejlodott "normalisan" 😂


De nem is erdekel h mase hogyan.

Oke volt mikor tetott szajjal neztem h ezt hogy es nem kicsi meg hozza? De irigyledni vahy versenyeztetni soha nem jutott eszembe ...

2021. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivételével nem. A sógornőm a gyerekem baba kora óta beszólogatott, hogy látszik, hogy baj van vele. Volt is, idegrendszeri érettlensége, amit fejlesztéssel a sulira rendbe hoztunk. A fiammal semmi probléma, kitűnő tanuló és jó a magatartása évek óta. Az ő fiánál, bár az iskolai felmérésnél mondták neki, hogy gond van, de ő felháborodott rajta, kiderült az iskolában, hogy idegrendszeri érettlenség miatt tanulási nehézségei vannak. A kisfiút sajnáltam, a sógornőmnek pedig szívesen a képébe toltam volna, hogy ahelyett, hogy folyamatosan engem fikázott, figyelhetett volna a gyerekére.
2021. febr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!