Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 2 éves totyogó...

Nikica3 kérdése:

Mit csináljak a 2 éves totyogómmal? Még mindig pürés ételt eszik, de csak 2-3 félét! Akármit kínálok neki, mindent elutasít! Próbáltam már éheztetni is! Talán majd a bölcsi jót tesz neki?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
Kétéves kor körül jönnek ki az utolsó tejfogak. Őrlők. Nagyon fáj. Lehet azért nem eszik.
2021. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én kislányom is inkább a pépes, puha dolgokat szerette még ennyi idősen. De nem adtam fel, mindig kinaltam a puha étel MELLÉ valami olyat amin többet kellett rágodni. Szép fokozatosan megszerette. Pl ha főzelék volt, adtam mellé pörköltöt feltetnek, jól szetfozve a husit. Akkor volt sikerélmény hogy szét tudta rágni a húst. Vagy halrud, annak ropogós a külseje, de belül puha, simán ette. Lényeg sztem a fokozatos atallas, nem rögtön nyers répát és kekszet fog ragcsalni.
2021. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!