Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire nehéz 4 gyermekes...

Mennyire nehéz 4 gyermekes anyának lenni? Sokkal nehezebb ,mint három gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van három gyermekünk.

(7 éves-Lány,5 éves Fiú,3 éves Fiú)

Gondolkozunk egy negyedik gyermeken is. Minden szakasznak meg van a maga nehézsége.

Érdekelne milyen változást tapasztaltak esetleg a negyedik gyermek megszületése után azok az édesanyák,akiknek négy gyermeke van ?



2021. márc. 6. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Egy ide vagy oda már nem számít. Mármint nehézségben. Az élethosszig tartó adómentesség viszont - gondolom - jól jön.
2021. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan 3 gyerek után ezt itt kell megkérdezni? Én valahogy kettő után már el tudom képzelni hogy milyen lenne hárommal, és nem is akarok harmadikat.
2021. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
1-es, gondolod, hogy dolgozik?
2021. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán volt változás, csak eggyel több szobát kezdtünk el használni. Mi nagyon kicsi korkülönbségeket hagytunk a gyerekek közt, 4, 3 és 1 évesek voltak a nagyok, amikor született a legkisebb. Nem estünk ki a ritmusból, szépen beilleszkedett a kicsi a nagyok napirendjébe. 😊
2021. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ugyan csak három van, de az egyetlen változás kettőről háromra az volt, hogy a harmadikat sosem tudtam csendben altatni, mert a másik kettő egymással veszekedett közben. Na, a negyediknél már ez az alap. :D

Ami komolyabb gondot okozna, az egy új kocsi beszerzése, mert az emberek 99%-ának csak 5 személyes az autója.

2021. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk nagy változás volt mert nagy a korkülönbség a 3. és 4. között(11 év)...mindent újra kellett kezdeni:))Imádom,hogy még egyszer átélhetem ezeket a dolgokat!!

Kedves 3.!Képzel el lehet dolgozni 3 ill. 4 de akár több gyerek mellett is...Többünknek sikerült már.

2021. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Egyet tobb gyerekkel kell torodni es foglalkozni. Pont annyi a kulonbseg mint 1 es 2, 2 es 3, 3 es 4 kozott.
2021. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak ,akik érdemben válaszoltak .

Azok kedvéért pedig ,akik megkeseredettek leírom(bár nem tartozok magyarázattal) ...

Van 3 gyermekem . Mellettük elkezdtem a saját vállalkozásom felépíteni. 1 éve saját webáruházat üzemeltetek ,ami szerencsére nagyon szépen dolgozik. Nem sokat,de annyit igen,hogy tudjam ,hozzatettem én is minden hónapban a családi kasszához. Mindemellett nem rendelt ételt teszek az asztalra ,hanem főzök és a gyerekeim sem szutykos ruhában járnak iskolába . Egyszerűen van,aki szereti a gyerekeket. Nyilván nehéz ezt elképzelni annak,aki két gyerek után idegbajt kap. :)

2021. márc. 7. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a 3. gyerek után már nem lenne nagy változás egy negyedik.
2021. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha hárommal elbírsz akkor a negyedik sem gond .Nekem két picim van ,nem bírnék el még egy gyereket az tuti.
2021. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!